תיעוד דיונים ברשויות המוניציפליות

מתעדים כל מילה שנאמרת בישיבות שלכם

 דיונים מרובי משתתפים שמתקיימים באופן שוטף ברשויות המוניציפליות השונות הם מורכבים לתמלול. רשות הדיבור עוברת מאחד לשני במהירות, ולפעמים כמה אנשים מדברים בבת אחת. אנחנו מכירים את המורכבות, ונהנים להתגבר על האתגר פעם אחר פעם. 

בשנים האחרונות נעשים מאמצים הולכים וגוברים מטעם משרד הפנים לעודד רשויות מקומיות להגברת השקיפות, שיתוף הציבור והנגשת המידע. אם זה בפיתוח כלים דיגיטליים ומקוונים, פרסים עבור רשויות שמפגינות אחריות ציבורית, הדרכת נבחרי ציבור על תקשורת נכונה עם התושבים ושמירה על יחסי ציבור תקינים.

אנחנו שמחים לראות שיותר ויותר רשויות מוניציפליות בוחרות להיעזר בנו פעם אחר פעם לתמלל ולתעד מגוון רחב של דיונים ואספות. מומחי התמלול שלנו יודעים לפענח ולתמלל כל דיון, גם אם הוא כלל משתתפים רבים וגם אם היה סוער בצורה יוצאת דופן. כי מה יותר חשוב מלשקף לציבור את הליך קבלת ההחלטות ברשויות המקומיות?

  לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

  צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

  אולי יעניין אותך גם:

  הבלוג שלנו

  • תמלול ישיבה בצורה מקצועית
   תמלול ישיבה בצורה מקצועית

   ישיבות במקום העבודה הן השעה בה מתקבלות ההחלטות האקוטיות בחברה. החלטות בדרגים המנהליים ואפילו ברמה לאומית או בין לאומית עבור הארגון משליכות על מדיניות הארגון ועל פועלו. מסיבה זו,...

  • תמלול ישיבות – מתי זה נחוץ?
   תמלול ישיבות – מתי זה נחוץ?

   תמלול ישיבות הוא משימה לא פשוטה, אך לא פעם הכרחית. לרב ישיבות מקצועיות אלו, כגון ישיבות דירקטוריון למשל, כוללות משתתפים רבים והן ארוכות למדי, כאשר לאחר מכן יש לפרסם...

   לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

   צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

   עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

   לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

   דירוג ממוצע 0 / 5. מספר הצבעות: 0

   אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.