תיעוד ותמלול ישיבות וכינוסים

מתעדים כל מילה שנאמרת בישיבות שלכם

על כל ישיבה של חברה ציבורית או ממשלתית חלה חובת רישום פרוטוקול. כדי לוודא שכל אחד מהדוברים מקבל תיעוד ותמלול מדויק, צריך להפקיד ציוד הקלטה מתקדם בידיהם של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. זה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם.

כשמתעדים ישיבות, יש לא מעט פרטים שחייבים להיכלל בפרוטוקול (למשל: מועד הישיבה ומקום כינוסה, שמות המשתתפים, ההחלטות שהתקבלו בישיבה – כולל שמות התומכים והמתנגדים לכל החלטה, ועוד ועוד). בישיבות של חברות ציבוריות או ממשלתיות, אסור להסתפק ברישום ההחלטות בלבד ויש לשקף את ההליכים מתוך הישיבה.

ותר מזה, קיימות לא מעט שיטות לעריכת פרוטוקולים ויש צורך להתאים את הפורמט המתאים לחברה שעורכת את הישיבה. למשל, בחברות מסוימות (בנקים, חברות ביטוח ועוד) חלים כללים מיוחדים שנוגעים לניסוח הפרוטוקולים של הדירקטוריון, וכאן בדיוק צוות המתמללים המקצועי שלנו נכנס לתמונה.

הניסיון הנצבר שלנו מאפשר לנו להתאים לכם את התיעוד המדויק ביותר, שנותן לכם את כל המידע שאתם צריכים.

  לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

  צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

  אולי יעניין אותך גם:

  הבלוג שלנו

  • תמלול ישיבה בצורה מקצועית
   תמלול ישיבה בצורה מקצועית

   ישיבות במקום העבודה הן השעה בה מתקבלות ההחלטות האקוטיות בחברה. החלטות בדרגים המנהליים ואפילו ברמה לאומית או בין לאומית עבור הארגון משליכות על מדיניות הארגון ועל פועלו. מסיבה זו,...

  • תמלול ישיבות – מתי זה נחוץ?
   תמלול ישיבות – מתי זה נחוץ?

   תמלול ישיבות הוא משימה לא פשוטה, אך לא פעם הכרחית. לרב ישיבות מקצועיות אלו, כגון ישיבות דירקטוריון למשל, כוללות משתתפים רבים והן ארוכות למדי, כאשר לאחר מכן יש לפרסם...

   לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

   צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

   עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

   לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

   דירוג ממוצע 0 / 5. מספר הצבעות: 0

   אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.