תמלול ישיבה בצורה מקצועית

תמלול ישיבה בצורה מקצועית

ישיבות במקום העבודה הן השעה בה מתקבלות ההחלטות האקוטיות בחברה. החלטות בדרגים המנהליים ואפילו ברמה לאומית או בין לאומית עבור הארגון משליכות על מדיניות הארגון ועל פועלו. מסיבה זו, תמלול ישיבות מקצועיות מצריך מיומנות שיא מצד המתרגם, הן בהיכרות עם התכנים המועלים בישיבה והן מבחינת היכולת לתעדף תכנים חשובים יותר על פני שיחות סרק.

שימושים של תמלול ישיבות

ישיבות מקצועיות משמשות לא אחת כפרוטוקולים לבית המשפט, הגשת דוחות שנתיים, תקשורת עם גורמים מקצועיים בארץ ובחו"ל, נותני שירות וספקי שירות מחוץ לארגון ובסופו של דבר – מגיעים ללקוחות. מסיבה זו, תמלול הישיבות המקצועיות המתקיימות בעבודה מצריך מיומנות, ניסיון והיכרות עם הענף בו הארגון פועל. הבחירה במתרגם מקצועי מצריכה, לפיכך, בדיקת הוותק והניסיון שיש לו בתחום התמלול הינה הצעד הראשון בבחירת מתמלל מקצועי לישיבות הארגון.

חשיבות התיעוד של הפגישות

בין שאתם עובדים מהבית ובין אם אתם מעדיפים את הקפה שלכם בעבודה, את הפגישות הללו מישהו צריך לתעד. חברות גדולות העובדות בשיתופי פעולה עם ארגונים מחו"ל, נותני שירות ממדינות שונות ושכירים או מומחים בתחומם המגיעים ממקומות שונים בעולם – אינן יכולות להרשות לעצמן להתקדם מבלי לתעד את תוכן הפגישה.

כשמדובר בסטראטאפים, חברות בעלות תפיסות עולם חדשניות וארגונים צעירים השואפים להתקדם ולהגיע רחוק, שירותי תמלול הקלטות צריכים להיות חלק מהסטנדרט שאתם עובדים אתו. כדי להיות בטוחים שאף רעיון שמועלה או פרוטוקול אינו "נוזל" החוצה ובאופן ודאי יתומצת בצורה הטובה ביותר,  על התמלול להתבצע על ידי מי שבאמת מבין בתחום.

דיבור בשפות שונות, שימוש במבטא כבד, דיבור צולב או אפילו צעקות צולבות –  כל אלו פוגעים ביכולת לתעד את הפגישות במקום העבודה בצורה המדויקת והאיכותית ביותר. אם אתם רוצים להקפיד על שימור המידע ותיעודו ברמה הגבוהה ביותר, אין די בהטלת תפקיד התמלול על שרה המזכירה או על חבר מהעבודה שיש לו קצת זמן פנוי.

אז מי כן צריך לתמלל פגישות?

שירותי תמלול הקלטות מבוצעים ברמה הגבוהה ביותר על ידי מתמללים מקצועיים שזהו תחום ההתמחות שלהם תוכלו למצוא בחבר תרגומים: יש להם ניסיון בסינון מידע וחלוקת קשב, הם מסוגלים להתגבר על דיבור צולב וביכולתם לשמור על פיסוק נאות בכתיבת משפטים, גם אם אלו מוקלדים במהירות שיא. לפיכך, הפנייה לנותני שירות מקצועיים היא חיונית ולא פחות מהקפדה על סטנדרטים גבוהים.

עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 5 / 5. מספר הצבעות: 1

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.