שירותי תמלול הקלטות

המומחים שלנו פותרים את הצרכים שלכם

תמלול מקצועי, מדויק ומהיר מכל פורמט

כשזה מגיע למתן שירותי תמלול והקלטה חבר תרגומים היא לא רק החברה הוותיקה בארץ, אלא גם החברה המובילה בישראל. הניסיון שלנו, שמתפרש כ 60 שנות פעילות מדבר בעד עצמו; מרגע הקמתנו ועד היום, נבחרנו לתעד את האירועים ההיסטוריים המשמעותיים ביותר בתולדות המדינה בהם משפט אייכמן, ועדת אגרנט, הסכם השלום ישראל-מצרים, משפטו של דמיאניוק, ביקור האפיפיור בישראל, ביקור אובמה בישראל וזו רק רשימה חלקית.

הצוות שלנו

אנחנו מתמחים בתיעוד, פענוח ושירותי הקלטה דיגיטליים תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שקיימות בשוק. הצוות שלנו מורכב מטכנאים, מתמללים וקלדנים מנוסים, שמקפידים על עמידה בלוחות הזמנים, שמירה על דיסקרטיות וכמובן – מתן מענה מקצועי ומלא לכל בקשה בתחום.

הציוד שלנו

על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, אנחנו מקפידים להחזיק את הציוד הטכנולוגי הכי חדשני שקיים בשוק. מערכת ההקלטה הדיגיטלית שלנו – מסוג Marantz – נחשבת למערכת איכותית, אמינה ומתקדמת והעבודה איתה מבטיחה הקלטה באיכות גבוהה ללא תקלות.

ההקלטות, הפרוטוקולים וקובצי הקול עוברים בקרת איכות הדוקה וליתר בטחון, אל מערכת ההקלטה שלנו מתווספת מערכת גיבוי לתקלות והפסקות חשמל, על כל צרה שלא תבוא.

השירותים שלנו

אנחנו מציעים לכם מניפת שירותים רחבה שכוללת: הקלטה דיגיטלית, השכרת ציוד ומערכות הגברה; תמלול ישיבות, ועדות, כנסים, דיונים, קובצי קול וקלטות; פענוח ישיבות רבות משתתפים ו/או ישיבות סוערות; פענוח קלטות חשאיות; עריכה לשונית ו/או הכנת תקציר לישיבות, תמלול הרצאות ומערכי שיעור, תמלול קורסי אונליין וכד'.

בחוג הלקוחות שלנו נמנים משרדי ממשלה, בתי משפט, עיריות, בנקים, משרדי עו"ד מובילים, חברות הייטק בינלאומיות ועוד.

שאלות נפוצות בנושא תמלול

מה זה תמלול?

'תמלול' הוא העברה של תוכן דָּבוּר לכתב (קובץ טקסט). התוכן יכול להיות בקובץ שמע או מלל קולי חי. על מנת להבטיח רמת תמלול גבוהה, חשוב לבחור במומחי תמלול בעלי ניסיון רב בתחום, העושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, ויכולות לספק שירותים אלו למגוון מטרות. בין השאר, משמשים שירותי תמלול למטרות הבאות: הקלטות דיגיטליות, תמלול ישיבות, ועדות, כנסים, דיונים, קבצי קול, פענוח של ישיבות מרובות משתתפים ו/או ישיבות סוערות, עריכה לשונית, תמלול הרצאות, קורסים ועוד.

מה כולל תהליך תמלול?

תהליך התמלול כולל מספר שלבים: ראשית, האזנה קפדנית לקובץ שמע או למלל חי, תוך שימת לב פרטנית לכל אחת מההגיות, המילים ואף הרווחים בין המילים. שלב התמלול כולל שימוש בציוד הטכנולוגי הכי חדשני שקיים בתחום לרבות מערכת הקלטה דיגיטלית מסוג Marantz, המערכת האיכותית, האמינה והמתקדמת ביותר. לאחר מכן, ההקלטות, הפרוטוקולים וקבצי הקול מהם נדלו התמלולים עוברים בקרת איכות הדוקה לרבות גיבוי במערכת ייעודית, כדי לספק ללקוח את הביטחון המקסימלי.

מדוע מומלץ לעבוד עם צוות המתמללים של חבר תרגומים?

"חבר תרגומים" הינה חברה בעלת למעלה מ- 60 שנות ניסיון בתחום והוקמה מתוך אהבת השפה. הניסיון רב השנים הוא זה שהפך את "חבר תרגומים" לחברה המובילה בתחום בארץ. מרגע ההקמה ועד היום, מלווה חבר תרגומים את האירועים המשמעותיים ביותר בהיסטוריה של העם היהודי, ביניהם הסכם השלום ישראל-מצרים, משפט אייכמן, ועדת אגרנט, משפט דמיאניוק, ביקור האפיפיור בישראל, ביקורו של אובמה בישראל ועוד.
כל אחד מצוות המתמללים עבר מבחני מיון קפדניים וחתם על הסכם סודיות (NDA) והסכמי רמת שירות ואיכות אליהם הוא מחויב.

תיעוד ישיבות דירקטוריון

על כל ישיבה של חברה ציבורית או ממשלתית חלה חובת רישום פרוטוקול. לכאורה זה נשמע די פשוט, אבל האמת היא שתיעוד ותמלול של ישיבות מסוג זה היא עבודה מורכבת שדורשת מקצוענות, מיומנות וידע

תמלול דיוני בית משפט

בעולם המשפטי לכל מילה ומילה יש חשיבות עצומה ולא חסרים מקרים בהן מילים הכריעו את קבלת ההחלטה הסופית. בניגוד לקלדנית, שעובדת במהירות ומסתמכת על חלוקת הקשב שלה, בהקלטה מקצועית אין סיכוי שתתפספס אף מילה...

תמלול וועדות הכנסת

תקנון הכנסת מחייב תמלול של כל ועדה וועדה. מאחר ומדובר בפרוטוקולים רשמיים, רגישים וחשובים רק הטובים שבטובים יכולים לעמוד במשימה בכבוד. החל מראשית דרכנו, עוד כשנקראנו ``חבר המתרגמים`` ועד היום, יצא לנו לתמלל עשרות רבות של ועדות חשובות – חסויות וגלויות כאחד ומבחינתנו מדובר בעוד חותמת איכות לעבודה שאנחנו יודעים לעשות...

תיעוד דיונים מוניציפאליים

דיונים מרובי משתתפים (כמו אלה הנערכים ברשויות המוניציפליות השונות) בדרך כלל נחשבים מורכבים לתמלול, אבל לא עבורנו: מבחינתנו מדובר במשימה מוכרת, שאנחנו נהנים לבצע שוב ושוב – ותמיד על הצד הטוב ביותר.

תמלול לצרכים משפטיים

אף אחד מאיתנו לא רוצה למצוא את עצמו בסיטואציה משפטית, אבל לחיים – מה לעשות, יש תכניות משל עצמם. אם כבר נקלעתם למצב כזה, חשוב שתגיעו מוכנים עם כל החומר לו אתם זקוקים על מנת להציג את הצד שלכם בצורה הטובה והבהירה ביותר..

קלדנות

על פניו, קלדנות נראית כמו מקצוע טכני, כזה שמצריך כישורי הקלדה מהירים ולא הרבה מעבר לכך. אבל האמת היא שקלדנות היא הרבה יותר מ'סתם' טכניקה; קלדנים טובים הם כאלה שמצטיינים בידיעה והכרת השפה, בחלוקת קשב, בזריזות ידיים ובחדות מחשבה..

הפקת כתוביות

חבר תרגומים מספקת שירותי הפקת כתוביות באיכות גבוהה באמצעות תמלול ו/או תרגום, בלוחות זמנים קצרים ובכל שפה. הצפי הוא כי עד סוף השנה 75% מתעבורת האינטרנט תהיה בוידאו, לכן חשוב להנגיש את הוידאו לקהל הרחב באמצעות כתוביות.
חשוב לציין כי קיימת חובת הנגשה לאנשים עם מוגבלויות, אבל קיימים גם יתרונות נוספים להוספת כתוביות לסרטון.

פתרונות לחברות הפקה ותכניות ריאליטי

חבר תרגומים מתמחה בתמלול תכניות ריאליטי, דוקו וסדרות מקור ברמה גבוהה, באמצעות מערכת חדשנית המציעה כלי עריכה וניהול תוכן מתקדמים.

0

שפות מתורגמות

שיוצרות גשרים וחיבורים בין בני אדם

0

מילים

מתורגמות ומתומללות בחודש

0

מתרגמים ומתמללים

שמטפלים בכל מילה באהבה

0

לקוחות מרוצים

שנעזרו בנו כגשר לתרבויות נוספות

מבין לקוחותינו:

הבלוג שלנו

 • תרגום עלוני תרופות
  תרגום עלוני תרופות

  כשזה נוגע לתרגום עלוני תרופות, חבר תרגומים חבר תרגומים מספקת שירותי תרגום, עימוד וגרפיקה איכותיים לעלוני תרופות בהתאמה לדרישות משרד הבריאות, בסטנדרטים גבוהים ובלוחות זמנים ללא תחרות שירותי חטיבת...

 • תרגום תעודת פטירה
  תרגום תעודת פטירה

  תעודת פטירה היא בין המסמכים החשובים ביותר, ותרגומה הוא לא פעם הכרחי על מנת לקדם את תהליך צו קיום הצוואה. עם זאת, תרגום תעודת פטירה הוא לא עניין של...

 • תרגום תעודת זהות
  תרגום תעודת זהות

  הסיבה הנפוצה ביותר לתרגום תעודת זהות היא הגירה. בין אם לצרכי לימודים גבוהים, לצרכי עבודה או מכל סיבה אחרת –  כחלק מההכנות לקראת המעבר יש צורך בתרגום מספר מסמכים...

  לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

  צרו קשר בצעו הזמנה אונליין