פתרונות תמלול והקלטה - 5 מקרים בהם יש לפנות לשירותי תמלול מקצועיים

המומחים שלנו פותרים את הצרכים שלכם

שירותי תמלול והקלטה

כשזה מגיע לתמלול והקלטה חבר תרגומים היא לא רק החברה הוותיקה בארץ, אלא גם החברה המובילה בישראל. הניסיון שלנו, שמתפרש כ 60 שנות פעילות מדבר בעד עצמו; מרגע הקמתנו ועד היום, נבחרנו לתעד את האירועים ההיסטוריים המשמעותיים ביותר בתולדות המדינה בהם משפט אייכמן, ועדת אגרנט, הסכם השלום ישראל-מצרים, משפטו של דמיאניוק, ביקור האפיפיור בישראל, ביקור אובמה בישראל וזו רק רשימה חלקית.

5 מקרים בהם יש לפנות לשירותי תמלול מקצועיים

בהגדרה רחבה, תמלול מצריך הקשבה להקלטה בה נאמרים דברים שונים – והעלאת אותם הדברים על הכתב, תוך התייחסות לזיהוי הדובר בכל רגע נתון, הטון בהם הדברים נאמרו, רעשי רקע וכל פרמטר אחר המופיע בהקלטה. אז מתי כדאי לפנות לשירותי תמלול מקצועיים? ומה היתרונות שבמילה הכתובה? מיד תדעו.

 1. תמלול ישיבות מקצועיות

  ישיבות מקצועיות הן חלק בלתי נפרד בהתנהלות השוטפת של כל עסק, חברה וארגון. אלו הן פגישות בהן מתקבלות החלטות מהותיים המשפיעות על התנהלות העסק ועל המאזן הכספי שלו. כאשר הפגישות נערכות בין דוברי שפות שונות, קשה מאוד לבצע תרגום קולי מידי. עסקים רבים מקליטים ישיבות אלו על מנת לתת לדברים שנאמרו תוקף. שירותי תמלול במקרה זה מאפשרים לחזור ולקרוא את הדברים שנאמרו מתי שרוצים, באופן נוח, פשוט ונגיש, ולמעשה מבטיחים תיעוד מדויק ומהימן. לאחר מכן ניתן לשלוח את התמלול לתרגום מקצועי לאיזו שפה שבוחרים.

 1. תמלול משפטי

  שירותי תמלול משפטי מאפשרים לקבל עדות, ראייה והוכחה הנדרשת לטובת הצד שלכם. מדובר במקרים בהם הוקלטו שיחות מסוימות, ביודעין או כהאזנת סתר חוקית, וכעת יש לתמללן על פי כללי התמלול המשפטי על מנת להציגן בבית המשפט. לא תמיד ההקלטות ברורות, ובית המשפט לא יסכים לקבל אותן כראיה ללא תמלול ברור ומדויק. מתמלל מקצועי מתמחה גם בפיענוח מלא של ההקלטה – כל המילים שנאמרו, פיענוח הדובר בכל רגע נתון ועוד. לא פעם, דווקא תמלולי ההקלטות הללו מתקבלים כראיה קבילה ומעניקים יתרון ניכר במשפט.

 1. תמלול הרצאות

  פעם, סטודנטים היו מתיישבים בהרצאה, פותחים את המחברת או הלפטופ – ומתחילים להקליד במרץ כדי לא לפספס אף פיסת מידע חשובה מן השיעור. כיום, הדברים פשוטים בהרבה – סטודנטים נכנסים להרצאה עם מכשיר הקלטה, ולפני המבחן יכולים לשבת ולהקשיב להקלטות כדי לשנן את החומר. הבעיה היא שקשה להקשיב לעשרות שעות הקלטה של הרצאות שונות, לכן במקרים אלו הפניה אל שירותי תמלול הינה מתבקשת. המתמלל המקצועי יקשיב להקלטות במקומכם, ואתם תקבלו את כל החומר כתוב – כך קל יותר לסכם אותו, לסמן את החלקים החשובים ולהתכונן למבחנים בצורה טובה יותר.

 1. תמלול ראיונות

  בעת עריכת ראיון, נהוג להקליט את הדברים הנאמרים, ולאחר מכן לשבת ולתמלל אותם כדי להשתמש בדברים לצורך כתבה עיתונאית, עבודת מחקר וכדומה. לא תמיד נמצא את הזמן לכך וזו הזדמנות מצוינת להיעזר בשירותי תמלול אשר יאפשרו לכם להמשיך לנהל את הלו״ז שלכם ללא קושי.

 1. תמלול אישי

  שירותי תמלול הם כלי מרכזי בדרך להפקת טקסט אישי מדויק ומהימן. אנשים אשר מעוניינים להעלות את סיפור חייהם על הכתב, או משפחה אשר רוצה ליצור ספר זיכרונות כתוב – יכולה להיעזר בשירותי תמלול מקצועיים. המתמלל ידאג כי דברים של האדם הנשמע בהקלטה, גם דברים אשר נאמרו באופן ספונטני, יוקלדו ויתועדו היטב. אם תרצו, תוכלו לבקש גם שירותי עריכה של הטקסט.

מדוע חשוב לפנות לחברה מקצועית לשירותי תמלול?

מלאכת התמלול אמנם נראית פשוטה, אך היא למעשה מצריכה כישורים מיוחדים שלא כל אחד יכול להציע. בכל אחד מסוגי התמלול הנ״ל ישנם פרמטרים ייחודיים לשים לב אליהם ודקויות מינוריות, אשר רק חברת תרגום ותמלול מקצועית כמו חבר תרגומים תוכל לבצע בהצלחה. חברה מקצועית, בניגוד

הצוות שלנו

שירותי תמלול והקלטה

אנחנו מתמחים בתיעוד, פענוח ושירותי הקלטה דיגיטליים תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שקיימות בשוק. הצוות שלנו מורכב מטכנאים, מתמללים וקלדנים מנוסים, שמקפידים על עמידה בלוחות הזמנים, שמירה על דיסקרטיות וכמובן – מתן מענה מקצועי ומלא לכל בקשה בתחום.

 

הציוד שלנו

על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, אנחנו מקפידים להחזיק את הציוד הטכנולוגי הכי חדשני שקיים בשוק. מערכת ההקלטה הדיגיטלית שלנו – מסוג Marantz – נחשבת למערכת איכותית, אמינה ומתקדמת והעבודה איתה מבטיחה הקלטה באיכות גבוהה ללא תקלות.

 

יש לכם קטעים מוקלטים שאתם רוצים שנתמלל? אין שום בעיה: אנחנו מאפשרים לכם לשלוח אלינו קטעי אודיו ווידיאו באמצעות אימייל או באמצעות האפליקציה הייחודית שלנו, TRUSTWORDY.

ההקלטות, הפרוטוקולים וקובצי הקול עוברים בקרת איכות הדוקה וליתר בטחון, אל מערכת ההקלטה שלנו מתווספת מערכת גיבוי לתקלות והפסקות חשמל, על כל צרה שלא תבוא.

 

השירותים שלנו

אנחנו מציעים לכם מניפת שירותים רחבה שכוללת: הקלטה דיגיטלית, השכרת ציוד ומערכות הגברה; תמלול ישיבות, ועדות, כנסים, דיונים, קובצי קול וקלטות; פענוח ישיבות רבות משתתפים ו/או ישיבות סוערות; פענוח קלטות חשאיות; עריכה לשונית ו/או הכנת תקציר לישיבות, תמלול הרצאות ומערכי שיעור, תמלול קורסי אונליין וכד'.

 

בחוג הלקוחות שלנו נמנים משרדי ממשלה, בתי משפט, עיריות, בנקים, משרדי עו"ד מובילים, חברות הייטק בינלאומיות ועוד.

מתחדשים – בשבילכם

תיעוד ישיבות דירקטוריון

על כל ישיבה של חברה ציבורית או ממשלתית חלה חובת רישום פרוטוקול. לכאורה זה נשמע די פשוט, אבל האמת היא שתיעוד ותמלול של ישיבות מסוג זה היא עבודה מורכבת שדורשת מקצוענות, מיומנות וידע

תמלול דיוני בית משפט

בעולם המשפטי לכל מילה ומילה יש חשיבות עצומה ולא חסרים מקרים בהן מילים הכריעו את קבלת ההחלטה הסופית. בניגוד לקלדנית, שעובדת במהירות ומסתמכת על חלוקת הקשב שלה, בהקלטה מקצועית אין סיכוי שתתפספס אף מילה...

תמלול וועדות הכנסת

תקנון הכנסת מחייב תמלול של כל ועדה וועדה. מאחר ומדובר בפרוטוקולים רשמיים, רגישים וחשובים רק הטובים שבטובים יכולים לעמוד במשימה בכבוד. החל מראשית דרכנו, עוד כשנקראנו ``חבר המתרגמים`` ועד היום, יצא לנו לתמלל עשרות רבות של ועדות חשובות – חסויות וגלויות כאחד ומבחינתנו מדובר בעוד חותמת איכות לעבודה שאנחנו יודעים לעשות...

תיעוד דיונים מוניציפאליים

דיונים מרובי משתתפים (כמו אלה הנערכים ברשויות המוניציפליות השונות) בדרך כלל נחשבים מורכבים לתמלול, אבל לא עבורנו: מבחינתנו מדובר במשימה מוכרת, שאנחנו נהנים לבצע שוב ושוב – ותמיד על הצד הטוב ביותר.

תמלול לצרכים משפטיים

אף אחד מאיתנו לא רוצה למצוא את עצמו בסיטואציה משפטית, אבל לחיים – מה לעשות, יש תכניות משל עצמם. אם כבר נקלעתם למצב כזה, חשוב שתגיעו מוכנים עם כל החומר לו אתם זקוקים על מנת להציג את הצד שלכם בצורה הטובה והבהירה ביותר..

קלדנות

על פניו, קלדנות נראית כמו מקצוע טכני, כזה שמצריך כישורי הקלדה מהירים ולא הרבה מעבר לכך. אבל האמת היא שקלדנות היא הרבה יותר מ'סתם' טכניקה; קלדנים טובים הם כאלה שמצטיינים בידיעה והכרת השפה, בחלוקת קשב, בזריזות ידיים ובחדות מחשבה..

אפליקציית מובייל TRUSTWORDY

כשאנחנו אומרים שאנחנו משתמשים בטכנולוגיות הכי חדשניות, אנחנו לגמרי מתכוונים לזה ולכן אנחנו מאוד שמחים להציג בפניכם את האפליקציה שלנו: TRUSTWORDY, שתעזור לכם לתרגם ולתמלל כל מסמך או קובץ שמע במהירות ובקלות...

הפקת כתוביות

חבר תרגומים מספקת שירותי הפקת כתוביות באיכות גבוהה באמצעות תמלול ו/או תרגום, בלוחות זמנים קצרים ובכל שפה. הצפי הוא כי עד סוף השנה 75% מתעבורת האינטרנט תהיה בוידאו, לכן חשוב להנגיש את הוידאו לקהל הרחב באמצעות כתוביות.
חשוב לציין כי קיימת חובת הנגשה לאנשים עם מוגבלויות, אבל קיימים גם יתרונות נוספים להוספת כתוביות לסרטון.

0

שפות מתורגמות

שיוצרות גשרים וחיבורים בין בני אדם

0

מילים

מתורגמות ומתומללות בחודש

0

מתרגמים ומתמללים

שמטפלים בכל מילה באהבה

0

לקוחות מרוצים

שנעזרו בנו כגשר לתרבויות נוספות

מבין לקוחותינו:

הבלוג שלנו

Looking for translation and transcription solutions?
Contact us
Or call: +972-3-5190718