תרגום טכני והנדסי

מהנדסים את התרגומים הטובים ביותר

אם אתם מהנדסים, אנחנו בטח לא צריכים לספר לכם שבתחום המקצועי שלכם יש חשיבות מכרעת לתרגום בהיר, מדויק ונכון; מספיקה רק מילה אחת שלא תורגמה כהלכה, כדי לחבל בפרויקט הנדסי שלם.

בעולם התרגום, המילים הן המקבילה לאבני הבניין, היסוד היציב עליו נשענת עבודת הבנייה. גם הן חייבות להיבנות בסדר הנכון, בצורה מדויקת ובתשומת לב מקסימאלית. מתוך ההבנה הזו, הוקמה החטיבה ההנדסית בחבר תרגומים, שכוללת צוות מתרגמים ואנשי מקצוע שמגיעים מעולמות ההנדסה ומכירים את השפה המקצועית והטכנית על בוריה. בין היתר, הצוות שלנו מתמחה בהמרה ותרגום קבצים טכניים ומורכבים כמו AutoCAd או Flare למשל, תרגום מדויק ומותאם לתחום ולטרמינולוגיה הרלוונטית ועבודה בשיתוף פעולה צמוד עם צוותי עיצוב גרפי, כדי להעמיד את התוכן הוויזואלי בצורה מושלמת.

כל פרויקט מלווה במנהל פרויקט מנוסה, שיעבור על החומרים שברצונכם לתרגם ויעביר אותם למתרגם המתאים ביותר למשימה מבחינת הרקע ההנדסי ממנו הוא מגיע. בדרך זו, תוכלו להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה מדויקת, מקצועית וקולעת – בדיוק כמו בשפת המקור.

  לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

  צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

  הצטרפו ללקוחות שבחרו לעבוד איתנו

  אולי יעניין אותך גם:

  • מדריך למשתמש – תרגום טכני

   מדריך למשתמש – תרגום טכני

   בכפר הגלובלי, כל המצאה, שירות, חידוש או מוצר שהם – צריכים להגיע לכל קצוות העולם כדי שיהיו נגישים, נוחים לתפעול ומובנים בכל שפה שהיא, לכל אדם המעוניין להשתמש בשירות....

  • תרגום מקצועי של מסמכים טכניים

   תרגום מקצועי של מסמכים טכניים

   תרגום טכני הוא אחד מהתרגומים המבוקשים ביותר בשוק, שכן הוא נדרש במגוון רחב של מצבים – החל מהצורך בתרגום דו"חות ומפרטים ועד הוראות הפעלה עבור כל מוצר המיובא ומשווק...

   לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

   צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

   עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

   לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

   דירוג ממוצע 0 / 5. מספר הצבעות: 0

   אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.