שירותי תרגום שפות

מתרגמים לכל שפה שתרצו

בעמוד זה תוכלו להתרשם ממגוון השפות בהן אנו מציעים שירותי תרגום ולוקליזציה.
זו רשימה חלקית כמובן, אנחנו עובדים עם מתרגמים בכל העולם ובכל השפות.
מקווים שתהנו, ואולי גם תלמדו כמה עובדות מעניינות אודות שפות אלה, ועל ייחודן העיקרי.

תרגום לרוסית

כיום, תרגום לרוסית ותרגום מרוסית הופכים לצורך מבוקש ונפוץ, זאת בעקבות העובדה שקיימים ‏בעולם כ- 170 מיליון דוברים של השפה הרוסית!
לכן, בעידן הגלובליזציה והתעשייה-העילית, תוכלו להנות ממגוון גדול של הזדמנויות בפלח-שוק וקהל לקוחות פוטנציאלי רב זה. אצלנו תוכלו למצוא שירותי תרגום לרוסית ותרגום מרוסית.

תרגום לצרפתית

צרפתית, לה-מור! שפת החופש והאהבה, שפה אשר עדיין נחשבת לאחת השפות המוכרות והחשובות ביותר בעולם.
תרגום לצרפתית ותרגום מצרפתית הם שירותים מבוקשים ונפוצים, היות וכיום קיימים ‏בעולם כ- 110 מיליון דוברי צרפתית כשפה ראשונה, ולמעלה מ- 220 מיליון בני אדם המשתמשים בה בסך הכל! תרגום לצרפתית ותרגום מצרפתית כה נפוץ בשל שפע ההזדמנויות העסקיות וקהל הלקוחות הרב. בחבר המתרגמים ערוכים לספק לך תרגום לצרפתית ותרגום מצרפתית בכל תחום!

תרגום לגרמנית

השפה הגרמנית היא אחת מהשפות המדוברות ביותר בעולם! קיימים למעלה מ- 100 מיליון דוברים של גרמנית כשפת-אם באירופה, כלומר כרבע מכלל האירופאים, והא אחת השפות הרשמיות של האיחוד האירופי.
אם אתם מחפשים הזדמנויות חדשות, חדירה לשווקים חדשים בעלי פוטנציאל צמיחה, לייצר חשיפה לקהל פוטנציאלי בהיקף של למעלה מ- 7 מיליארד אנשים שמשתמשים בגרמנית מדי יום – מומלץ ואפילו כדאי לתרגם לשפה זו!

תרגום לפורטוגזית

פורטוגזית, השפה בעלת הניגון המתנגן, שפת הסמבה והקרנבל הברזילאיים, שפתם של משוררים ידועים כגון פסואה, קמואש וסאראמאגו.
אם הנכם מחפשים הזדמנויות חדשות, וחדירה לשווקים חדשים בעלי פוטנציאל צמיחה, כדאי מאוד לתרגם לשפה זו!

תרגום לפולנית

אולי ``האמא הפולניה`` היא זו שהפכה את פולין למדינה היחידה באיחוד האירופי שהרפורמה הכלכלית שלה נחלה הצלחה והגנה עליה מפני מיתון או האטה במשבר הכלכלי האחרון. מה שבטוח: היום יותר מתמיד, שווה לך לתרגם לפולנית ומפולנית!
אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותי תרגום לפולנית ותרגום מפולנית ברמה גבוהה, בעזרת טובי המתרגמים, אשר יספקו לכם תרגום איכות ‏ומהימן.

תרגום לסינית

תרגום לסינית ותרגום מסינית מהווים בימינו שירות מבוקש ואף כמעט הכרחי ולא סתם כך! השפה הסינית הינה השפה המדוברת ביותר בעולם, והיא מדורגת במקום הראשון עם למעלה מ-937 מיליון דוברים שסינית היא שפת אמם!
בעשור האחרון הכלכלה הסינית מהווה שחקן רציני ביותר בשוק הגלובאלי והשפה הסינית מהווה כרטיס כניסה וחשיפה לכוח כלכלי ויצרני חזק ביותר.

תרגום לעברית ומעברית

עברית הינה השפה העיקרית והשפה הרשמית בארצנו הקטנטונת, ולכן בכל תחום ובכל ענף נזדקק לשירותי תרגום לעברית. ישראל אמנם קטנה, אך מתקדמת ביותר! פה ריכוז המוחות בין הגבוהים בעולם, ריכוז שמוביל להמצאות ופיתוחים מתקדמים מהם נהנים בכל העולם. התפתחות טכנולוגית, תמיד משיקה באחד משלביה בשירותי תרגום לעברית ותרגום עברית ממגוון שפות אחרות.
אנו בחבר המתרגמים ערוכים לספק לך תרגום לעברית ותרגום עברית‏ בכל תחום מקצועי.

תרגום לאיטלקית

השפה האיטלקית בעלת הניגון הנפלא, שפתם של דנטה, ליאונרדו דה וינצ'י, מיכאלאנג'לו ובוטיצ'לי, היא שפת ארץ-המגף, ארץ אופנת העילית והעיצוב המוביל, וכמובן, ארץ האוכל הים-תיכוני המופלא.
אומנם קיימים כיום רק‏ כ- 70 מיליון דוברים של השפה האיטלקית, והיא במקום ה- 21 בלבד בעולם, אך היא מדוברת ב- 29 מדינות נוספות על איטליה, והיא השפה השלישית הנלמדת ביותר בעולם אחרי האנגלית והצרפתית!! מכאן, שתרגום לאיטלקית ותרגום מאיטלקית מהווים שירות מבוקש ונפוץ ביותר.

תרגום לערבית

כיום, תרגום לערבית ותרגום מערבית הופכים יותר ויותר לשירותים מבוקשים ונפוצים.
לא זאת ועוד – קיימים ‏בעולם כיום כ- 175 מיליון דוברי ערבית ‏כשפה ראשונה! נתון זה מצביע על מגוון גדול של הזדמנויות וקהל לקוחות עצום.
אנו בחבר המתרגמים ערוכים לספק לך תרגום לערבית ותרגום מערבית בכל ‏תחום מקצועי.

תרגום לאנגלית ומאנגלית

אנו בחבר המתרגמים מוכנים ומזומנים להגיש לכם שירותי תרגום לאנגלית ותרגום מאנגלית בכל ענף מקצועי‏. התרגום מתבצע אך ורק בעזרת מתרגמים מיומנים הדוברים שפת-אם אנגלית, בעלי הניסיון והידע הדרושים על מנת להתאים את הטקסט אל פלח השוק, אל הנוהגים המקומיים, ואל הצרכים הייחודיים של המוצר או השירות.‏

תרגום לספרדית

מדוע תרגום לספרדית ותרגום מספרדית הוא שירות כה חשוב? ספרדית היא השפה השנייה המדוברת ביותר בכל העולם כולו! אוֹלֶה ספרד!
יש למעלה מ- 330 מיליון דוברים של ספרדית כשפה ראשונה ולכן אם הנכם מחפשים הזדמנויות כלכליות חדשות, וחדירה לשווקים חדשים בעלי פוטנציאל צמיחה – תרגום לספרדית זו הבחירה הנכונה עבורכם. שירותי תרגום לספרדית ותרגום מספרדית עשויים למנף את המוצר שלכם, ולייצר חשיפה לקהל פוטנציאלי בהיקף של למעלה מ- 7 מיליארד אנשים המשתמשים בשפה הספרדית מדי יום.

תרגום לטורקית

השפה הטורקית היא שפת אימם של יותר מ-82 מיליון אנשים בכל העולם. יחסי המסחר בין טורקיה לישראל יוצרים ביקוש לתרגום מטורקית לעברית ולהיפך. זוהי ההזדמנות שלכם לתרגם כל מסמך וטקסט בצורה מקצועית ואמינה לטורקית או מטורקית בעזרת המתרגמים המקצוענים של חבר תרגומים.

  לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

  צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

  60

  שפות מתורגמות

  שיוצרות גשרים וחיבורים בין בני אדם

  9762000

  מילים

  מתורגמות ומתומללות בחודש

  3000

  מתרגמים ומתמללים

  שמטפלים בכל מילה באהבה

  13000

  לקוחות מרוצים

  שנעזרו בנו כגשר לתרבויות נוספות

  אולי יעניין אותך גם:

  עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

  לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

  דירוג ממוצע 5 / 5. מספר הצבעות: 1

  אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.