בניית מילון מונחים

מוודאים שתשתמשו במונחים הנכונים, תמיד

מילון מונחים

בינינו, מילון אינטרנטי הוא כלי נהדר – אבל לא בעולם העסקי, בו אתם נדרשים להשתמש במונחים מקצועיים מיוחדים שלא כל אחד מכיר; בין אם העסק שלכם משתייך לתחומי הטכנולוגיה, לתחום הלייף סטייל או לעולמות הרפואה – כל עסק 'יושב' בתוך עולם תוכן עסקי רחב היקף שמתאפיין במונחים ייחודיים ובטרמינולוגיה ספציפית. הבעיה? המונחים העסקיים שאתם כל כך רגילים להשתמש בהם בחיי היומיום שלכם ובתחום הספציפי שלכם, לא בהכרח מיתרגמים בצורה זהה לשפה אחרת.

קחו למשל את המונח "ברנז'ה": בעולם העיתונות הישראלי, ברור שהכוונה היא למילייה העיתונאים ויוצרי התוכן שפעילים בזירות ספציפיות. לעומת זאת, בארצות הברית המונח הזה בכלל לא קיים ובמקומו משתמשים במונחים אחרים כמו "קליקה" (Clique) או "גילדה" (Guild). במילים אחרות: ההבדלים התרבותיים משתקפים גם בשפה.

כשאנחנו מבטיחים לכם שאצלנו אתם בידיים הטובות ביותר, הכוונה שלנו היא שביכולתנו לצייד אתכם בכל הכלים להם תזדקקו גם בהמשך הדרך.

אחד מאותם כלים – שמאוד נשמח לספק לכם – הוא בנייה של מילון מונחים מקצועי, שילווה את כל תהליך התרגום, ויאפשר לכם לדבר בשפה העסקית הספציפית של התחום שלכם בלי לשבור את הראש.

המתרגמים המנוסים שלנו מגיעים מכל קשת המקצועות ולכן אנחנו נדע לספק לכם בדיוק, אבל בדיוק את המילים שאתם זקוקים להן כאבני הבניין לתכנים המקצועיים שלכם.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

הבלוג שלנו

  לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

  צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

  עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

  לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

  דירוג ממוצע 0 / 5. מספר הצבעות: 0

  אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.