תרגום לאנגלית ומאנגלית

תנו למתרגמים שלנו לעבוד בשבילכם

אנגלית, שפתה של בריטניה, שפתם של אבירי השולחן העגול, שפתם של צ'וסר, שייקספיר, מלכי אנגליה, אך גם של מיליוני אזרחים אמריקנים, אוסטרלים וקנדים. אנגלית היא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם, והשפה המגשרת בין לאומים ותרבויות.

קיימים כיום כ-322 מיליון דוברים של אנגלית כשפה ראשונה, והיא ממוקמת כשפה השלישית בגודלה בעולם. מספר הדוברים של השפה האנגלית כשפה שנייה, נע בין 500 מיליון אנשים ל-1.8 מיליארד! מכאן, שתרגום לאנגלית ותרגום מאנגלית הוא שירות מבוקש ונפוץ ביותר!

אנו בחבר תרגומים מוכנים ומזומנים להגיש לכם שירותי תרגום לאנגלית ותרגום מאנגלית בכל ענף מקצועי‏. התרגום מתבצע אך ורק בעזרת מתרגמים מיומנים הדוברים שפת-אם אנגלית, בעלי הניסיון והידע הדרושים על מנת להתאים את הטקסט אל פלח השוק, אל הנוהגים המקומיים, ואל הצרכים הייחודיים של המוצר או השירות.‏

האתגרים בתרגום לאנגלית

קיימים מספר ניבים לאנגלית, ולכן חשוב ביותר לדעת מה קהל היעד הדרוש. קיימים הבדלים בין אנגלית בריטית, לבין אנגלית אמריקאית, לבין אנגלית אוסטרלית. מדובר ביותר מאשר מבטא, או אופני הגייה. לעיתים אופן איות של מילה מסויימת ישתנה בהתאם לארץ הנדונה, או המילה שנהוג לייחס לחפץ. למשל – באנגלית אמריקאית אומרים elevator עבור מעלית, ואילו באנגלית בריטית נהוג לומר lift. אין מדובר בהבדלי דיאלקטים שאינם מאפשרים לאדם אמריקאי שלא להבין את רעהו הבריטי (כמו שקורה לעיתים בשפות אחרות), אך למטרות שיווקיות, למשל, יש הקפדה יתרה על סוגיית הדיאלקטים, היות וכל דובר חש חיבור והזדהות עם שפתו, ומכבד שימוש בה. בתרגום לאנגלית ובתרגום מאנגלית ניצבים אתגרים, אמנם המתרגמים שלנו בקיאים באמנות התרגום ויודעים להתמודד עם כל סוג טקסט.

חבר תרגומים – תרגום לאנגלית ממקצוענים

רק מתרגם מקצועי ומיומן במלאכת התרגום לאנגלית, יידע כיצד להביא בחשבון את ההיבטים הללו ולייצר טקסט אשר נראה כאילו מאז ומתמיד נכתב באנגלית בניב הדרוש ומעולם לא תורגם משפה אחרת.

בנוסף לזאת, מתרגם מקצועי ומנוסה ידע להעביר את "כוונת המשורר", לשמור על חיות הטקסט ועל רוח הדברים המקורית, הוא בקיא בדרכי ההתנסחות בשפה, ידע מתי לעשות שימוש בשפה ציורית ומתי לדבוק בשפת חולין. מתרגם מנוסה לאנגלית ומאנגלית ישמור על המיתוג, וידע להעביר את ‏המסר באופן מלא וקוהרנטי.

יש לציין כי תרגום מאנגלית לעברית הוא אחד השירותים המבוקשים ביותר שלנו. אלפי גולשים מידי חודש מחפשים שירותי תרגום מאנגלית לעברית ופונים ישירות אל חבר תרגומים. שירות זה הפך כה פופולארי בשנים האחרונות בעיקר בעקבות הנגישות של שירותי תרגום מאנגלית לעברית, מהירות התגובה ועליית קרנה של הרשת ככלי שרת בידי עשרות אלפי הגולשים בישראל.

אם תבחרו במקצועני-תרגום ולא תתפתו לפנות אל מתרגמים צעירים בניסיונם ובלתי מנוסים, תקבלו מוצר מוגמר איכותי ומדויק, תהנו מניסוח קולח ושוטף, ולהעברת מסר ישירה ללבם של הקוראים. תרגום לאנגלית ותרגום מאנגלית היא אומנות לכל דבר ועניין. אנו בחבר תרגומים, עם ניסיון רב בשנים, נספק לכם תרגום איכותי, אמין ומקצועי.

צריכים תרגום מקצועי לאנגלית? מחפשים מתרגם איכותי? קבלו הצעת מחיר על ידי לחיצה על הקישור.

  לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

  צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

  כל מה שרציתם לדעת על תרגום לאנגלית ומאנגלית

  אולי יעניין אותך גם:

  • שירותי תרגום קורות חיים לאנגלית

   שירותי תרגום קורות חיים לאנגלית

   במציאות של היום, רבים בוחרים לעבור לתקופה לחו"ל לצורך השכלה גבוהה או הזדמנות תעסוקתית. בעוד שהדבר עשוי להיות מרגש ומשמח, אין ספק כי הוא כולל גם קשיים, אשר ביניהם...

   לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

   צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

   עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

   לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

   דירוג ממוצע 5 / 5. מספר הצבעות: 1

   אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.