הפתרונות שלנו

מחברים אתכם לעולם גלובלי וגדול

הפתרונות שלנו

מגוון הפתרונות שלנו בחבר תרגומים מאפשרים לכם לתקשר עם קהלים ממדינות שונות, תרבויות שונות, בכל שפה שהיא. אלפי מתרגמים ומומחי לוקליזציה ברחבי העולם עומדים לשירותכם במגוון התמחויות, החל מתרגום ולוקליזציה של אתרים ואפליקציות, ועד תמלול והקלטה של כנסים רבי משתתפים. איכות ודייקנות מנחים את העשייה שלנו, כדי שנוכל להבטיח לכם מצויינות מקצועית ללא פשרות בכל פרויקט, בכל היקף ובכל זמן.

פתרונות תרגום ולוקליזציה

אנחנו בחבר תרגומים מתמחים לא רק בתרגום מסמכים אלא גם בלוקליזציה ויכולים להבטיח לכם שאיתנו, אתם בידיים הכי טובות שיש. לאורך השנים, צברנו ניסיון עשיר בתרגומים ולוקליזציה מכל הסוגים ובנינו מערך שכולל אלפי מתרגמים מקצועיים ומנוסים. אנחנו יודעים שהרבה פעמים יש צורך בתרגום דחוף או בהיערכות גרפית ייחודית ולכן בנינו את מערך הפתרונות שלנו כ- One Stop Shop, כך שלא תצטרכו לכתת רגליים בין אנשי מקצוע שונים.

פתרונות תמלול והקלטה

כשזה מגיע לתמלול והקלטה חבר תרגומים היא לא רק החברה הוותיקה בארץ, אלא גם החברה המובילה בישראל. הנסיון שלנו, שמתפרש על למעלה מ-65 שנות פעילות מדבר בעד עצמו; מיום הקמתנו ועד היום, נבחרנו לתעד את האירועים ההיסטוריים המשמעותיים ביותר בתולדות המדינה, בהם משפט אייכמן, ועדת אגרנט, הסכם השלום ישראל-מצרים, משפטו של דמיאניוק, ביקור האפיפיור בישראל, ביקור אובמה בישראל וזו רק רשימה חלקית.

שירותי תרגום שפות

מאחורינו למעלה מ- 65 שנות תרגום ולוקליזציה לכל שפה, בכל העולם. הנסיון העשיר שצברנו לאורך השנים אפשר לנו לייצר מערך שיתופי פעולה עם אלפי מתרגמים בכל העולם ובכל השפות, לצבור ידע והבנה ברמה הגבוהה ביותר בשפות, בתרבויות ובאנשים, והכל כדי לספק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, בכל לוח זמנים.

  לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

  צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

  60

  שפות מתורגמות

  שיוצרות גשרים וחיבורים בין בני אדם

  9762000

  מילים

  מתורגמות ומתומללות בחודש

  3000

  מתרגמים ומתמללים

  שמטפלים בכל מילה באהבה

  13000

  לקוחות מרוצים

  שנעזרו בנו כגשר לתרבויות נוספות

  אולי יעניין אותך גם:

  עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

  לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

  דירוג ממוצע 5 / 5. מספר הצבעות: 1

  אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.