הפתרונות שלנו

פתרונות תרגום ולוקליזציה

אנחנו בחבר תרגומים מתמחים לא רק בתרגום אלא גם בלוקליזציה ויכולים להבטיח לכם שאיתנו, אתם בידיים הכי טובות שישנן. לאורך השנים, צברנו ניסיון עשיר בתרגומים ולוקליזציה מכל הסוגים ובנינו מערך שכולל למעלה מ-1,000 מתרגמים מקצועיים ומנוסים. אנחנו יודעים שהרבה פעמים יש צורך בתרגום דחוף או בהיערכות גרפית ייחודית ולכן בנינו את עצמנו כ- One Stop Shop, כך שלא תצטרכו לכתת רגליים בין אנשי מקצוע שונים.

פתרונות תמלול והקלטה

כשזה מגיע לתמלול והקלטה חבר תרגומים היא לא רק החברה הוותיקה בארץ, אלא גם החברה המובילה בישראל. הניסיון שלנו, שמתפרש על למעלה מ-50 שנות פעילות מדבר בעד עצמו; מרגע הקמתנו ועד היום, נבחרנו לתעד את האירועים ההיסטוריים המשמעותיים ביותר בתולדות המדינה בהם משפט אייכמן, ועדת אגרנט, הסכם השלום ישראל-מצרים, משפטו של דמיאניוק, ביקור האפיפיור בישראל, ביקור אובמה בישראל וזו רק רשימה חלקית.

שירותי תרגום שפות

מאחורינו למעלה מ- 60 שנות תרגום ולוקליזציה לכל שפה, בכל העולם. הנסיון העשיר שצברנו לאורך השנים אפשר לנו לייצר מערך שיתופי פעולה עם אלפי מתרגמים בכל העולם ובכל השפות, לצבור ידע והבנה ברמה הגבוהה ביותר בשפות, בתרבויות ובאנשים, והכל כדי לספק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, בכל לוח זמנים.

0

שפות מתורגמות

שיוצרות גשרים וחיבורים בין בני אדם

0

מילים

מתורגמות ומתומללות בחודש

0

מתרגמים ומתמללים

שמטפלים בכל מילה באהבה

0

לקוחות מרוצים

שנעזרו בנו כגשר לתרבויות נוספות

מבין לקוחותינו :

  לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

  צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

  עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

  לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

  דירוג ממוצע 5 / 5. מספר הצבעות: 1

  אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.