חבר למען הקהילה: הדרך שלנו לתת בחזרה

לנו בקבוצת חבר חשוב לתרום בחזרה לקהילה על מנת להרחיב את מעגלי השפע והנתינה. לכן בחרנו להתמקד בשני פרויקטים חשובים שמאפשרים לנו לעשות בדיוק את זה.

המלגה על שם

המלגה על שם "יוחנן גולדמן"

המלגה על שם יוחנן גולדמן מוענקת מדי שנה לסטודנטים מצטיינים לתואר שני בלימודי בלשנות באוניברסיטת תל-אביב ומסייעת להם להתרכז בלימודים ולא (רק) בפרנסה. המלגה אפילו מאפשרת לסטודנטים להתנדב בעצמם, מה שיוצר שרשרת נתינה מרגשת:

"המלגה ע"ש יוחנן גולדמן מסייעת לנו גם בפעילות מחוץ לגבולות הקמפוס. יחד עם כמה שותפים נוספים מהחוג לבלשנות, ייסדנו עמותה בשם 'מפתחות' שמטרתה ללמד בלשנות בבתי ספר הנמצאים בפריפריה הכלכלית-חברתית… זוהי השנה הראשונה לפרויקט וכולנו מקווים להרחיבו בהמשך. אין ספק שהמלגות שהענקתם לנו מאפשרות לנו גם לתרום לקהילה".

(מתוך מכתב התודה של הזוכות במלגה: נעה, שיא, ויעל)

"שמי נתנאל וברצוני להודות לך מקרב לב על החלטתך להעניק לי מלגת סיוע כלכלי ע"ש יוחנן גולדמן ז"ל. מלגה זו תאפשר לי להמשיך את לימודיי לתואר השני בחוג לבלשות באוני' ת"א. לולא תמיכתך, לא הייתי יכול להמשיך בלימודיי ... נדיבותך הרבה תסייע בידיי להתרכז בלימודי התואר השני בבלשנות ולהתמקד בפיתוח נושא המחקר שבחרתי."

(מתוך מכתב התודה של הזוכה במלגה: נתנאל)

פרויקט

פרויקט "ניצוצות של תקווה" מבית האגודה למלחמה הסרטן

מטרתו של הפרויקט המבורך הזה היא לאפשר לילדים חולי סרטן להישאר מעודכנים בחומר הלימודי, במקביל לטיפול ולהתמודדות עם המחלה. במסגרת הפעילות, מעמידה האגודה למען הסרטן לרשות כל ילד המעוניין בכך, חונך שמסייע בהשלמת החומר שנלמד בבית הספר.

מתוך הערכה עצומה לילדים ומשפחותיהם שנאלצים להתמודד עם סיטואציה כה מורכבת ובהתבסס על אהבת הספר והלימוד של עליזה ויוחנן גולדמן (ז"ל), בחרנו אנחנו להצטרף אל הפרויקט ולתמוך בו:

"מאחר והאגודה אינה מקבלת כל מימון מתקציב משרד ממשלתי כלשהו, תרומתכם הינה הבסיס שבלעדיו פעילויות חיוניות אינן יכולות לצאת אל הפועל... עשרות רבות של ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם חייבים חלק ניכר מרגעי האור ומניצוצות התקווה במאבקם הקשה והממושך במחלה לידידים נאמנים כמוכם".

(מתוך: מכתב התודה מאת שאול בר-זאב, מנהל פרויקט "ניצוץ של תקווה")

    לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

    צרו קשר בצעו הזמנה אונליין