תרגום רפואי

תוכן רפואי מהודק ומקצועי למגוון צרכים

החל מתוכן שיווקי רפואי, עלוני תרופות, מדריכים למשתמש ועד לתרגום מחקרים קליניים, חטיבת המדיקל והפארמה של חבר תרגומים מובילה בתרגום תוכן רפואי מקצועי ומדויק, תחת בקרת איכות קפדנית בהתאם לתנאי הרגולציה של משרד הבריאות ותקני איכות בינלאומיים.

תרגום רפואי – אין מקום לטעויות

תרגום רפואי משפיע על חיי אדם בצורה ישירה. מילה שגויה, תרגום חלקי או שהוצא מהקשרו, כולם בעלי משקל מכריע, ואין מקום לטעויות. לכן כל המתרגמים הרפואיים שלנו בעלי תארים מתחום הרפואה, בעלי ידע מקיף ועשיר בתחום, בקיאים בטרמינולוגיה רפואית לפרטיה ובנושאים הרגולטוריים, ובנוסף עוברים הכשרה מקצועית לפני שהופכים למתרגמים רפואיים מן המניין.

הצורך בתרגום רפואי

תרגום רפואי הוא אחד התרגומים המבוקשים ביותר בשוק כיום, וכאמור הוא בעל חשיבות עליונה. יש מגוון של סיבות בהן תרגום זה נדרש, בין אם מדובר על אדם שנוסע לחו"ל על מנת לבצע פרוצדורה רפואית, או לשם התייעצות וקבלת חוות דעת נוספת, וזקוק, לפיכך, לתרגום כל המסמכים הרפואיים שלו בכדי שיוכל להציג בפני הרופאים את התמונה המלאה של מצבו, ובין אם מדובר באדם בעל מצב רפואי מורכב אשר נוסע לחופשה בחו"ל, אך זקוק שיהיו ברשותו מסמכים המסבירים את מצבו הרפואי למקרה חירום.

תרגום רפואי נחוץ פעמים רבות, בין אם על מנת להראות למומחים בארץ חוות דעת שהתקבלה ממומחה בחו"ל, ובין אם על מנת לתרגם מחקר עולמי שחשיבותו גבוהה במקרה מסוים.

האתגרים העומדים בפני המתרגם

ישנה נטייה לתפוס את מלאכת התרגום כמשימה פשוטה למדי, ובמידה ויש היכרות עם שתי השפות (זו שמתרגמים ממנה וזו שמתרגמים אליה), הרי שפעמים רבות אנשים בוחרים לבצע את התרגום בכוחות עצמם.

כשזה מגיע לתרגום רפואי, לעיתים חלק מהסיבה לבחירה הזו נובעת מהמחשבה כי הם בקיאים בז'רגון של מצבם הרפואי, וכי הם יתרגמו זאת באכפתיות המרבית. עם זאת, לתרגם באופן עצמאי חומר רפואי זו טעות שהמחיר עליה עלול להיות כבד, שכן כאמור – לכל טעות או החסרת מידע ולו הקטנות ביותר, עלולות להיות השלכות חמורות. על המתרגם הרפואי להיות בעל ידע בעולם המושגים המקצועי על מנת שיוכל לבצע את התרגום בצורה מדויקת ונאמנה למקור לחלוטין.

תרגום מסמכים רפואיים לכל צורך בתקני איכות בינלאומיים

שירותי התרגום הרפואי של חבר תרגומים כוללים תרגום מסמכים רפואיים, דוחות רפואיים וחוות דעת, מדריכים למשתמש של ציוד רפואי ואמ"ר, מחקרים קליניים, מחקרים רפואיים, תרגום עוקב בבתי חולים וכן תרגום ייעודי לתחום המדיקל והפארמה של עלונים לצרכן ועלוני מידע לרופא. כמו כן, בעקבות רפורמות שתורמות להגדלת היקף השימוש בקנאביס רפואי ומוסדי, חבר תרגומים נותנת מענה לכל צורך תרגומי, לרבות: תרגום חוזי, תרגום שיווקי, תרגום נהלים וכן הלאה.

כדי להבטיח איכות מקסימלית בתרגום פארמה לצד ידע רחב ומגוון בתחום הרפואה, אנחנו מקפידים על עדכניות בעולם המחקר, דיוק ועמידה בתקנים מחמירים – של משרד הבריאות ובינלאומיים.

אל תתפשרו על איכות התוכן שלכם

אם יש תחום בו אין מקום להתפשר, אף לא במעט, על איכות התוכן שלכם – הרי זה בנושא התרגום הרפואי. בכדי שתוכלו להבטיח שהתרגום יהיה ברמה הגבוהה ביותר ולשביעות רצונכם, רצוי מאוד להיעזר בשירותיה של חברת תרגום מוכרת.

הבחירה בחבר תרגומים מאפשרת לכם ליהנות מאנשי מקצוע מיומנים, רופאים ורוקחים אשר עברו הסמכות והשתלמויות על מנת לבצע תרגומים מוקפדים, כמו גם מבקרות איכות קפדניות, ועבודה תחת תקני איכות בינלאומיים לפי הצורך, כך שתוכלו להיות עם ראש שקט בידיעה כי המסמכים הרפואיים שלכם נמצאים בידיים הטובות ביותר.

  לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

  צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

  הצטרפו ללקוחות שבחרו לעבוד איתנו

  אולי יעניין אותך גם:

  • מחסומים בתרגום שפות בתחום הרפואה

   מחסומים בתרגום שפות בתחום הרפואה

   תרגום טקסטים בין שפות שונות הוא דבר הנדרש יותר ויותר ככל שהעולם מתפתח, והופך ליותר גלובלי. כמעט כל תוכן שנוצר במדינה מסוימת ובשפה מסוימת, מופץ בצורה גלובלית, דבר שדורש...

  • שירותי תרגום בענף הבריאות

   שירותי תרגום בענף הבריאות

   העיקר הבריאות מגפת הקורונה חוללה כאוס בחיי רבים: צריכת שירותי הבריאות הושפעה מכך ישירות, לרבות החשש מהדבקה במרחבים ציבוריים ובמרחבים סגורים. בין אם אתם עוסקים בתחום הרפואה ובין אם...

  • עלונים לתרופות מיובאות

   עלונים לתרופות מיובאות

   החשיבות שבדיוק מדי שנה מיוצאות לשווקי העולם אלפי תרופות חדשות המיועדות להתמודד עם מחלות, חלקן קטלניות. תעשיית התרופות כוללת מגוון עצום של גופים, מוסדות, רופאים, צוותים, תאגידים, טכנאים ואחרים...

   לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

   צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

   עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

   לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

   דירוג ממוצע 0 / 5. מספר הצבעות: 0

   אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.