תרגום תוכנות ואפליקציות

הצעד הראשון בדרך לקהל הבינלאומי

תרגום תוכנות ואפליקציות

בניית אפליקציה או תוכנה היא תהליך ארוך ומורכב. השקעתם במוצר שלכם ימים ולילות, בחנתם אותו אינספור פעמים, חשבתם על כל פרט ואלמנט ולבסוף השקתם אותו בהצלחה. עכשיו, אחרי שעברתם את כל השלבים הראשוניים ובמיוחד לאחר שהצלחתם להשיג בסיס יציב של משתמשים סביר להניח שאתם תוהים מה השלב הבא.

אנחנו עובדים עם חברות כגון מיקרוסופט, יאהו, IBM ועוד. הניסיון שלנו בעבודה עם מיטב החברות לימד אותנו שאחרי השקה מוצלחת של תוכנות או אפליקציות בשוק המקומי, השלב המתבקש הבא הוא להתאים את המוצר לשווקים גלובליים חדשים ולהשיק אותו גם מעבר לים – רק ככה כמות המשתמשים יכולה לגדול בצורה משמעותית.

אוקיי, אבל למה כדאי לי לעבוד דווקא איתכם?

באופן טבעי, משתמשים מעדיפים שהתוכנה תתממשק בשפת אמם וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה: עם צוות של מעל ל-1,000 מתרגמים מקצועיים לכל השפות, ניסיון של מעל ל-50 שנה בתרגום ובבקרת איכות לאתרים ותוכנות בעזרת מיטב אנשי המקצוע והכלים הטכנולוגיים, אנחנו יודעים לא רק לתרגם את המוצר שלכם, אלא גם להציע שירותי לוקליזציה שיתאימו אותו לשוק המקומי או לתרבות היעד.

אתם כל הזמן מדברים על לוקליזציה, אבל מה המשמעות של המונח?

או, קודם כל חשוב לנו להבהיר שתהליך הלוקליזציה לא כולל רק תרגום. כן, על מנת להתאים מוצר לשוק חדש תהיו מוכרחים לתרגם אותו לשפת היעד, אבל מעבר לכך יש צורך בהיכרות וברגישות לגבי מה יתאים ומה לא יתאים לתרבות המסויימת שאליה פונים, וכמובן בהתאמת תמונות ותוכן גרפי, תאריכים, שעות, אייקונים, צבעים, פרטי קשר וכד' לתרבות היעד.

מהנדסי הלוקליזציה, המתרגמים, והגרפיקאים שלנו, בשילוב טכנולוגיות ייחודיות מחוד החנית של התחום, יעזרו לכם להתגבר על המורכבויות של ניהול תוכן בשפות מרובות. חשוב לציין שאנחנו דואגים שלא לשנות את הקוד המקורי של האתר או של האפליקציה שלכם, ואם יהיה צורך בשינויים כלשהם, אלו יבוצעו על ידכם בליווי מקצועי מלא מאיתנו.

אנחנו נוודא שכל האלמנטים, הפעולות והפונקציות במוצר שלכם מיתרגמים בצורה ידידותית למשתמש ורלוונטיים לסביבתו התרבותית, כי אנחנו בחבר תרגומים מבינים שפה, מבינים אנשים ומבינים תרבות.

תוכנת מחשב או אפליקציה שמותאמות לתרבות המשתמש, מציבות אתכם בשורה הראשונה של המוצרים הטכנולוגיים שקיימים כיום, ומאפשרות לכם לבנות מוניטין בינלאומי ולהגדיל את הרווחים. הקפדה על לוקליזציה מלאה של המוצר עשויה לחסוך לכם בעתיד עלויות רבות שקשורות במשתמשים שפירשו את התוכן בצורה לא נכונה.

הבלוג שלנו

 • תרגום עלוני תרופות
  תרגום עלוני תרופות

  כשזה נוגע לתרגום עלוני תרופות, חבר תרגומים חבר תרגומים מספקת שירותי תרגום, עימוד וגרפיקה איכותיים לעלוני תרופות בהתאמה לדרישות משרד הבריאות, בסטנדרטים גבוהים ובלוחות זמנים ללא תחרות שירותי חטיבת...

 • תרגום תעודת פטירה
  תרגום תעודת פטירה

  תעודת פטירה היא בין המסמכים החשובים ביותר, ותרגומה הוא לא פעם הכרחי על מנת לקדם את תהליך צו קיום הצוואה. עם זאת, תרגום תעודת פטירה הוא לא עניין של...

 • תרגום תעודת זהות
  תרגום תעודת זהות

  הסיבה הנפוצה ביותר לתרגום תעודת זהות היא הגירה. בין אם לצרכי לימודים גבוהים, לצרכי עבודה או מכל סיבה אחרת –  כחלק מההכנות לקראת המעבר יש צורך בתרגום מספר מסמכים...

  לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

  צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

  How useful was this post?

  Click on a star to rate it!

  Average rating 5 / 5. Vote count: 2

  No votes so far! Be the first to rate this post.