עימוד גרפי  (DTP)

מניחים במקום כל מילה ומילה

עימוד גרפי (DTP)

בגלל ההבדל בין התווים ואורכי המילים בין השפות השונות, ברגע שטקסט מתורגם לשפה חדשה – גם העימוד שלו משתנה מבחינת המרווחים והפסקאות. אחד מתחומי ההתמחות של צוות המקצוענים שלנו הוא לעמד מחדש את הטקסט המתורגם כך שיתאים לקהל היעד בשוק אליו אתם פונים, בלי לוותר על הקונספט המקורי שלכם.

עימוד גרפי לא נשמע לי כמו סיפור גדול, למה שלא אעשה את זה בעצמי?

תתפלאו, אבל עימוד גרפי הוא תורה שלמה שלוקחת בחשבון את הגופנים שמתאימים לתרבות שאליה התרגום שלכם פונה, את האקסנטים השונים שמופיעים מעל לאותיות ועוד. המקצוענים שלנו מתמחים לא רק בשפה ובאנשים, אלא גם בערכות התווים השונות, ועוד אלמנטים חשובים עבור התאמה לשוק היעד (סמלים, תמונות, פרישות עמוד ועוד) בעת העבודה.

אנחנו משתמשים בתוכנות התרגום הכי מתקדמות בשוק שמתממשקות עם כל התוכנות הגרפיות שאתם צריכים, וכך חוסכים לכם זמן וכסף. ברשותנו תוכנה שיודעת לשמור על העיצוב הגרפי שלכם וכך אנחנו מספקים לכם תוצאות משובחות. אנחנו עובדים עם הגרסאות הכי עדכניות של תוכנות מבית Adobe כגון: ‏Illustrator‏, InDesign‏‏, ‏Photoshop‏, או תוכנות כגון ‏FrameMaker‏, ‏CorelDraw, ‏QuarkXPress‏, שרטוטים שונים ועוד. – מה שאומר שאין תוכן שלא נדע לטפל בו גם מבחינת עימוד גרפי.

השילוב בין טקסט משובח לאסתטיקה גרפית יוצר תוצר שנעים ומתחשק לקרוא וזו בעצם המטרה המשותפת שלכם ושלנו.

הבלוג שלנו

 • מהי לוקליזציה של תוכנה?
  מהי לוקליזציה של תוכנה?

  במכירות נוטים לדבר לא מעט על החשיבות של לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן ובינינו? גם כשמדובר בשיווק של תוכנה, המצב לא שונה בהרבה: לוקליזציה, המגיעה מן המילה Local, פירושה "התאמה של...

 • תרגום של אתר אינטרנט ולוקליזציה
  תרגום של אתר אינטרנט ולוקליזציה

  על תרגום לוקלי בכפר גלובלי העולם בו אנחנו חיים הופך להיות כפר גלובלי בעל תודעה אחת גדולה. בעולם כזה, הנגישות למידע מכל מדינה שהיא הופכת להיות פשוטה, זמינה ומהירה....

  לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

  צרו קשר בצעו הזמנה אונליין