אז מי אנחנו?

היי, נעים מאוד להכיר אתכם! אנחנו חבר תרגומים, חברת התמלול, התרגום והלוקליזציה המובילה בישראל מזה 65 שנה.

בעולם המהיר והגלובלי שבו אנחנו חיים, המומחיות שלנו – אותה אנחנו מפתחים לאורך כל שנות פעילותינו – היא להפוך את השפה ממגבלה לגשר. השאיפה שלנו היא ליצור עולם בו דיאלוגים מתנהלים כאילו קיימת שפה אחת בלבד.

איך עושים את זה? בראש ובראשונה, באמצעות המתרגמים המעולים שלנו: אצלנו תמצאו למעלה מ-2500 מתרגמים מומחים לשפות שונות, שמגיעים מרקע מקצועי ואקדמי רלוונטי לכל תחום. על מנת להקל עליכם, קהל לקוחותינו, חילקנו את המתרגמים שלנו לדסקים מקצועיים (דסק משפטי, דסק רפואי, דסק כלכלי, דסק טכנולוגי, דסק שיווקי ועוד), בהתאם למומחיות שלהם.

כל המתרגמים שלנו עוברים מבחני מיון קפדניים, שולטים בשפת המקור ובשפת היעד ברמת שפת אם ומתרגמים לשפת אמם בלבד. נוסף על כך, המתרגמים שלנו חתומים על הסכם סודיות (NDA)  והסכמי רמת שירות ואיכות לה הם מחוייבים. אנחנו מקפידים לעמוד בתקני איכות בינלאומיים (ISO 9001:2008, ISO 17100 וחברות בארגון המתרגמים האמריקאי ה-ATA) והמקצוענות והניסיון שלנו מאפשרים לנו יכולת תגובה מהירה ביותר, עמידה בכל לוח זמנים וביצוע איכותי של פרויקטים רחבי היקף.

טכנולוגיות שעובדות בשבילכם

אל אנשי המקצוע המשובחים שלנו מצטרפות הטכנולוגיות הכי מתקדמות בתחום, עליהן נשמח לספר לכם עוד. אנחנו מקפידים להתעדכן כל הזמן בנעשה בתחומי ההתמחות שלנו, לאמץ טכנולוגיות מתקדמות יותר ולשדרג ולשפר את הציוד והכלים שאנחנו מעמידים לרשותכם.

בנוסף, אנו מקפידים להצמיד לכל אחד מלקוחותינו מנהל פרויקט אישי, שתפקידו לוודא שהצרכים שלכם נענים במלואם.

אנשי המקצוע המצוינים שלנו, יחד עם הכלים הטכנולוגיים הייחודיים שעומדים לרשותנו מבטיחים שנוכל לתת מענה מקיף, כולל ומקצועי לכל צורכי התרגום והתמלול שלכם.

אנו מבינים שפה, מבינים תרבות ומבינים אנשים

ולכן השאיפה שלנו היא ליצור עולם בו דיאלוגים מתנהלים כאילו קיימת שפה אחת בלבד

0

לקוחות מרוצים

שנעזרו בנו כגשר לתרבויות נוספות

0

מתרגמים ומתמללים

שמטפלים בכל מילה באהבה

0

שפות מתורגמות

שיוצרות גשרים וחיבורים בין בני אדם

0

מילים

מתורגמות ומתומללות בחודש

  לקבלת הצעת מחיר מהירה עבור שירותי תרגום ולוקליזציה, הקלטה ותמלול

  צרו קשרבצעו הזמנה אונליין

  עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

  לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

  דירוג ממוצע 0 / 5. מספר הצבעות: 0

  אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.