חמש סיבות לתרגם את האתר העסקי שלכם עוד היום

5 סיבות לתרגם את האתר העסקי שלכם עוד היום

אתם בעלים גאים של חברה, עסק, קו שירותים או מוצרים ואתם מנהלים את העסק שלכם בהצלחה רבה. בעלי עסקים מצליחים יודעים כיצד להפוך את ההשקעה שלהם לעסק מניב  ולפיכך, מצליחים להמשיך ולקדם את החברה שלהם שנה אחר שנה, תוך הרחבת הפעילות העסקית, יצירת לקוחות חדשים והגדלת הרווחים מעונה אחת לאחרת.

אבל בעוד שישנם בעלי עסקים שנשארים ברמה הלוקלית, בעלי עסקים אחרים חושבים בגדול ומיישמים את החשיבה הזו באמצעות פנייה אל קהלים חדשים בכל פעם. איך עושים את זה? בשתי מילים – תרגום אתרים.

היתרונות של תרגום מקצועי לאתר האינטרנט שלכם

בניגוד למה שרבים נוטים לחשוב באופן טבעי, לתרגום אתרים יש מטרות מעבר להנגשת האתר לקוראים בשפות שונות. למעשה, לתרגום המקצועי יש הרבה יותר מיתרונות ישירים ומידיים. מנינו כמה מהם:

  1. פנייה אל קהלים חדשים

תרגום מקצועי איכותי הוא אחד האמצעים להרחבת הפעילות העסקית לא רק בארץ, זה נכון, אבל תופתעו לשמוע שלתרגום אתרים מקצועי יש השלכות על הרחבת התפוצה גם בתוך ישראל. בישראל של שנות ה-2000 חיים במדינה דוברי רוסית, ערבית, אמהרית, אנגלית, צרפתית ושפות אחרות, שהשפה העברית אינה נגישה להם והם אינם מורגלים בקריאת השפה העברית.

  1. הרחבת הקישוריות והתפוצה באינטרנט

אחת הדרכים היעילות ביותר להרחבת התפוצה האינטרנטית היא באמצעות תרגום מקצועי של האתר. ישנן שתי דרכים לקדם אתר אינטרנט ברשת: האחת היא באמצעות קישורים איכותיים בין דפים והשנייה היא באמצעות תוכן עשיר ורלוונטי. ככל שמספר הקישורים בין הדפים המכילים תוכן איכותי ירבו, כך היכולת שלכם להפגין נוכחות גבוהה יותר ברשת – תגדל.

  1. יצירת מערך קישורים ענף באינטרנט

הרחבת הקישורים באינטרנט משמעה גם יותר סמכות באינטרנט ויותר כוח. מול לקוחות, אבל לא רק. משרדי תרגום רבים העובדים עם מקדמי אתרים הופכים את הדפים המתורגמים לנכס דיגיטלי בו ניתן לפרסם פרסומות, לקשר לאתרי אינטרנט אחרים, לפרגן לספקים ועוד.

  1. צבירת יתרון יחסי על נותני שירות אחרים בתחום

בואו נודה בזה: רוב החברות המעוניינות להתקדם כיום לשוק הגלובלי כבר תרגמו את האתר שלהן למגוון שפות. אם יש עסקים קטנים שעוד לא תרגמו את האתר שלהם, אתם תהיו ביתרון משמעותי.

  1. יצירת רושם של חברה החושבת בגדול

באמצעות תרגום מקצועי של האתר שלכם לשפות פופולאריות נוספות, תגלו באיזו קלות מעגל הלקוחות שלכם מתרחב ומתחיל להזמין אליו לקוחות מקהלים חדשים, הודות לרושם חיובי שמותיר אתר האינטרנט.

בחבר תרגומים באים לקראת הלקוח ומעניקים שירותי תרגום אתרים במגוון שפות תחת קורת גג אחת. בלי לרוץ ממתרגם למתרגם, הכל באותו מקום.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.