שירותי תמלול למשרד עורכי דין

1
שירותי תמלול למשרד עורכי דין

תמלול משפטי הוא מאוד נפוץ, וביכולתו לסייע רבות לעורך הדין ולהקל על עבודתו. עם זאת, בעוד שתמלול איכותי יכול לשרת אתכם, הרי שתמלול לא מוצלח עלול לגרום לנזק ניכר ולשמש נגדכם. מהו הצורך בתמלול משפטי לעורכי דין, ומדוע זה הכרחי להימנע מתמלול לא מקצועי? ריכזנו את כל המידע הרלוונטי בנושא כאן במאמר שלפניכם.

הצורך בתמלול משפטי לעורכי דין

תמלול משפטי לעורכי דין עשוי להיות נחוץ במגוון רב של מקרים, בין אם בבית המשפט, בבוררויות או בדיון אשר עורך הדין רוצה שיהיה לו פרוטוקול. היתרון הבולט בתמלול משפטי לעורכי דין הוא העובדה שהוא משקף את הדברים כפי שנאמרו אחד לאחד, מה שעשוי לסייע להכרעת השופט או הבורר, ובכך להעניק לעורך הדין יתרון משמעותי. אמנם בדרך כלל גם ההקלטה עצמה מוגשת לבית המשפט, אך על מנת שהשופט יוכל לרענן את זכרונו לגבי הדברים שנאמרו בה מבלי להאזין לה, יש צורך להגיש גם את התמלול המשפטי.

על האתגרים שבתמלול

מלאכת התמלול מטעה, לא פעם, ועושה רושם של משימה פשוטה למדי. עם זאת, ההפך הוא הנכון, והדבר משמעותי אף יותר כשזה מגיע לתמלול משפטי לעורכי דין. כשרוצים ליצור הקלטה איכותית יש ציוד מסוים שרצוי לעשות בו שימוש, כמו גם כללים לגבי מיקומו בחלל ביחס לדוברים. מכאן שאם רוצים להקליט דיון, למשל, יש לעשות זאת מראש בצורה מקצועית על מנת שהתוצאה תהיה שמישה ואפשר יהיה לדלות ממנה את כל המידע. למידת דיוקו של התמלול המשפטי יש חשיבות מכרעת, ולא ייתכן שיהיו "חורים" בתמלול או לחילופין טעויות – שכן אלו עשויות להיתפס על ידי השופט כניסיון לרמות את בית המשפט ולהטות את הכף לטובתכם באופן מלאכותי, דבר אשר עלול לפסול  את הראיות, ואף לגרום לשופט להכריע נגדכם. מכאן שהמתרגם צריך להיות אחראי, מקצועי ומנוסה, ועליו לתמלל בסבלנות את תוכן ההקלטה עד אשר תהיה בידיו תוצאה שלמה לחלוטין.

תמלול משפטי – כך תעשו את זה נכון

כאמור, מדובר במשימה מורכבת המצריכה מהמתמלל את הסבלנות להקשיב להקלטה שוב ושוב, עד שמצליח לפצח את כל הנאמר בה על אף הפרעות הרקע. מאחר ואינכם רוצים להסתכן בתמלול משפטי שאינו משרת אתכם ואת הלקוחות שלכם כהלכה, הדרך להימנע מכך היא להיעזר בשירותיה של חברת תרגום מובילה ואיכותית כגון חבר תרגומים. הבחירה בחבר תרגומים מאפשרת לכם להיות בטוחים כי ההקלטה שלכם תגיע אל מתמלל מוכשר ומנוסה, כך שתוכל לסייע ולקדם אתכם בתהליך המשפטי.

עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר הצבעות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.