תמלול – חסכון בזמן והגברת האימפקט

תמלול והקלטה

האם ניסיתם פעם לדלות פרט מידע ספציפי מתוך הקלטה של שעות? או מתוך סרטון וידאו מתמשך? תהליך כזה של דליית פרטים מתוך הקלטת וידאו מתמשכת יכול להיות בזבוז זמן עצום. על מנת לקצר תהליכים, לחסוך בהוצאות ולהיות הרבה יותר פרקטיים ויעילים מבחינת ההתנהלות, תמלול פגישות מקצועיות יכול להפוך את השגרה הארגונית להרבה יותר חכמה ומעשית.

עם שירותי תמלול מקצועיים – החיים הופכים קלים יותר

תמלול שיחות מקצועיות, תמלול פגישות או הדרכות שהועברו בלייב, כל אלו הופכים את החיים להרבה יותר פשוטים ברמה הארגונית:
לא משנה כמה זמן אתם מתמחים בתחום שלכם, השפה העסקית והארגונית בשני העשורים האחרונים מצריכה את כולנו לעשות Shift בחשיבה. ה"Shift" הזה מבוסס בעיקרו על שינוי תפיסות ניהוליות ויישומן בחיי היום יום. אם בעבר כל מה שהיה נדרש לעשות הוא לשלם למפיץ או קלדנית, הרי שבשל ריבוי מקורות מידע כיום הרבה יותר מאתגר לנהל את העסק בצורה המשקללת את כל מקורות המידע ולא מתעלמת מהם.

תמלול ישיבות וועדות

פגישה עם לקוח חשוב, סגירת עסקה אופציונלית, בדיקת אפשרות שת"פ עם גורמים מקצועיים שונים – כל אלו מהווים נכסים חשובים המשמשים בסיס לעבודה בהמשך. ללא שירותי תמלול מקצועיים, תכני הישיבה עלולים לרדת לטמיון ולעלות באוב. שירותי תמלול מבטיחים כי לא יתפספס אף היבט בוועדה, גם הדברים שנאמרו בין השורות או כבדרך אגב.

תמלול מקצועי – בטחון לעסק

שירותי תמלול מקצועי לא רק מבטיחים שקט נפשי וחסכון כלכלי אלא גם מונעים אי נעימויות עתידיות. כך למשל, חוזים הנחתמים בעל פה יכולים להיות טריקיים ביותר אם לא מפרטים כל סעיף וסעיף בהם. על מנת להבטיח כי החוזה הנחתם עומד בפרמטרים של כל המעורבים בתחום, חיוני להעלות על הכתב את כל סעיפיו. משפט שנאמר ונחשב על ידי אחד הצדדים כתקף ואילו על ידי הצד האחר כלא תקף עלול להוות מקור למריבה. לפיכך, שירותי תמלול מקצועיים מבטיחים כי תדעו בדיוק מה נאמר ומתי.

בחירת המתמללים המקצועיים ביותר בתחום מבטיחה לכם שקט נפשי בידיעה כי כל מה שנאמר, הועלה על הכתב וקיבל משנה תוקף. בחבר תרגומים מועסקים המתמללים המקצועיים ביותר בתחום ואלו העומדים לרשותכם בכל שעה, כך שאתם מגבירים את האפקטיביות התפקודית של הארגון בכל אחד משלבי העבודה.

הודות לשירותי לוקליזציה מתקדמים ושירותי תמלול הניתנים לאורך שנים, בחבר תרגומים גאים להוביל טכנולוגיות מתקדמות בעלות אפקט מעשי בשטח.

עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר הצבעות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.