המסמכים המשפטיים שכל עסק צריך

מסמכים משפטיים שכל עסק צריך

החלטתם לפתוח עסק? ההחלטה הזו יושבת לכם בתודעה כבר תקופה ארוכה ואתם רוצים לעשות צעד אחד קדימה? אתם לא לבד. אינספור צעירים ברחבי הארץ חולמים על פתיחת עסק משלהם, ונראה כי בתקופה האחרונה יותר ויותר צעירים מתחילים להגשים את החלום.

טופס בקשה לרישום חברה

טופס בקשה לרישום חברה הוא האלמנט הבסיסי והראשוני ביותר להתחיל ממנו. את הטופס הזה בעבר היה ניתן להשיג רק במשרדים הפיזיים ואולם כיום ניתן לבצע את התהליך בקלות ובפשטות באמצעות האינטרנט. בטופס הבקשה לרישום חברה יהיה עליכם לרשום את שם החברה, הן בעברית והן באנגלית, את הכתובת למשלוח מכתבים והן את שם עורך הדין של החברה. אם אתם לא בטוחים כי רמת האנגלית שלכם מספיקה באופן רשמי על מנת לנסח טופס בקשה ובו יופיעו פרטיכם ופרטי החברה בעברית ובאנגלית, רצוי להיעזר בשירותים של תרגום משפטי מקצועי העומד בסטנדרטים.
כתובת החברה תשפיע בעתיד על האזור בו יתנהל התיק במס הכנסה ולפיכך יש לוודא מבעוד מועד שהכתובת נשארת קבועה ותשרת אתכם גם בעתיד. אם רוב העובדים עובדים מהבית, הכתובת יכולה להיות הכתובת הפרטית של מי מבעלי המניות, של עורך הדין או כל גוף רשמי אחר המלווה אתכם בפתיחת חברה בע"מ.

הסכם מייסדים

אם מדובר בחברה בע"מ אזי יהיה עליכם לערוך הסכם מייסדים הכולל את הזכויות והחובות של כל אחד מהמייסדים בחברה, וכן את אופן חלוקת המניות, את תחומי האחריות של כל אחד מהמייסדים וכן החלטות במקרה של פירוק התאגיד. על מנת להנגיש את המידע תוכלו לעשות שימוש בשירותי תרגום מקצועי של מסמכים לחברות.

תקנון חברה

כל חברה בע"מ חייבת לנסח תקנון פורמלי. תקנון זה הוא הסכם כתוב בין החברה ובין מחזיקי המניות של החברה. על התקנון להכיל 4 סעיפים: את שם החברה, את מטרות החברה, הון המניות ואת הגבלת האחריות. כדי שהתקנון יהיה תקף בסטנדרטים הרלוונטיים עליו לעבור תרגום משפטי מקצועי.
רישום אצל רשויות המס
לאחר קבלת האישור מרשם החברות לרבות ח.פ של החברה, מנהליה יכולים לפתוח תיקים ברשויות המס השוות לרבות מע"מ, ביטוח לאומי ומס הכנסה.

דרכים להקלה על רישום

בעוד שבעבר רישום חברה הצריך הכנת מסמכים מודפסים מראש והגעה למשרדים והמתנה עד להגעת תורכם, כיום ניתן להגיש בקשה לרישום חברה באופן מקוון כך שבתוך חמש דקות כל התהליך כבר יכול להיות מאחוריכם. איך זה קורה? כניסה לאתר האינטרנט של רשם החברות ולשלם אגרה חד פעמית
רק בחבר תרגומים תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ויחס אישי לשירותי תרגום מסמכים משפטיים או כל תרגום אחר. בזכות המוניטין והרזומה שהחברה צברה עם השנים היא חרטה על דגלה לאחת החברות המובילות בתחום. מחירים אטרקטיביים ושירות מעל המצופה.

עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר הצבעות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.