תמלול הקלטות אפליקציה או חברה – איך לבחור?

תמלול הקלטות אפליקציה או חברה – איך לבחור?

אם לא הספקתם להזמין שירותי תמלול לדיון הקרוב או שאתם צריכים לתמלל את הישיבה האחרונה במקום העבודה כדי ללמוד את תכניה ולהעבירם לקובץ מלל, אפליקציות שונות מציעות כיום פתרונות מהירים, זמינים ויעילים. אבל האם באמת מדובר בפתרון יעיל ואיכותי לצרכים מקצועיים? יצאנו לבדוק.
בשנים האחרונות גוגל יצאה עם אפליקציה זמינה לתמלול מלל המותאם ליותר מ-70 שפות. השירות ניתן בזמן אמת והיה מיועד במקור ללקויי שמיעה. עם זאת, עם הזמן והצורך ההולך וגובר בשירותי תמלול זמינים, הלכה האפליקציה והפכה מבוקשת בקרב יותר ויותר משתמשים, גם כאלה שפשוט צריכים הקלטה מידית. בעוד רבים קפצו על המציאה, מסתבר כי בשביל צרכים מקצועיים האפליקציה לא בדיוק עונה על הצרכים.

אז איך זה עובד?

האפליקציה של גוגל, כמו אפליקציות רבות וטובות אחרות, ניתנת להורדה בקלות ובתוך שניות. היא מצליחה לזהות את הנאמר בצורה יחסית מדויקת, מפסקת משפטים כהלכה ותומכת במגוון נרחב של שפות. עם זאת, בבדיקת התוצאה הסופית, מסתבר כי האפליקציה ניחנת בביצועים בינוניים ומטה.
בטקסטים ארוכים, טקסטים מורכבים להבנה, כאלה המשלבים מספר שפות או כוללים מילים ש"נבלעו", כמו גם משפטים מורכבים – נמצא כי נפלו לא מעט טעויות. בהיעדר סימני פיסוק מתאימים, המשפטים שיצרה האפליקציה היו סתומים להבנה ובמקרים מסוימים אף קיבלו פרשנות מוטעית.

אפליקציות או לא להיות?

מגוון האפליקציות העומדות לרשותנו הוא אינסופי. החל מאפליקציות חינמיות דרך אפליקציות בתשלום חודשי ועד לאפליקציות המוצעות רק ללקוחות של חברות מסוימות. אבל מה עושים כשבאמת צריכים שירותים מקצועיים של תמלול הקלטות?

במקרים כאלה, אי אפשר להסתמך על שירותיהן של אפליקציות, גם כאשר אלו מוצעות בתשלום מסוים. הסיבה היא חוסר המקצועיות והסבירות הגבוהה לטעויות, החושפת את הלקוח למחירים כבדים. את המחיר על טעויות תמלול הקלטות לא ספק השירות ישלם, כי אם הלקוח עצמו. בשל כך, חשוב לבחור מתמלל מקצועי, מנוסה, הקשוב לצרכים הייחודיים שלכם.

לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר

בחבר תרגומים לא מתפשרים על פחות מהשירות הטוב ביותר. אנו יודעים כי לקוחותינו מסתמכים על שירותינו בתמלול הקלטות משפטיות, תמלול ישיבות המיועד להיות מועבר להסכמים ולחוזים, תמלול של ועידות וכנסים בין לאומיים.

לנו בחבר אין את האופציה להתפשר על איכות השירותים שלקוחותינו מקבלים. מסיבה זו, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו שירותים בתצורת One Stop Shop, על מנת לאפשר ללקוחות שלנו ליהנות ממגוון שירותים במקום אחד ובאופן מידי, ללא עיכובים וללא פשרה על איכות השירות.

עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר הצבעות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.