מה הופך תמלול משפטי לתמלול מקצועי הקביל בבית משפט?

1
מה הופך תמלול משפטי לתמלול מקצועי הקביל בבית משפט

מי שניסה בעבר להגיש ראיה משפטית, גילה בתוך זמן קצר כי לא כל מסמך ניתן להגשה כראיה בבית המשפט וסביר להניח ששמע את המונח "תצהיר תמלול". מה הוא תצהיר תמלול? מה בו הופך את התמלול המשפטי לקביל בבית המשפט?

התנהלות נכונה בהליך משפטי

אין ספק כי הליכים משפטיים בכל תחום שהוא, בין אם מדובר בנדל"ן, הליך פלילי או אזרחי, עסקאות המגיעות לבית משפט באופן לא רצוי –  כל אלו מצריכים הבנה בתחום המשפטי ויכולת התמודדות עם אתגרים שונים, לרבות התנהלות משפטית ויכולת לפעול בחכמה מול הצד האחר. אחד ההיבטים החשובים של התהליך המשפטי הוא הסתייעות בחברת תמלול בעת הגשת תמלול משפטי.

למה בעצם יש צורך בתמלול משפטי?

תמלול חוקי משמש פעמים רבות כראייה משפטית. כדי שתמליל יתקבל כראייה, עליו להיות מצורף לתצהיר תמלול. תצהיר תמלול כולל הצהרה של המתמלל כי ההקלטה לא נערכה ולא עברה שינויים, וכן כי כל הדברים שנשמעו בהקלטה קיבלו ביטוי מלא בתמליל. לתמליל החוקי יש חשיבות רבה בהכרעת פסקי דין ובהשפעה עליהם. למרות שנדמה כי תמלול הינו מלאכה של מה בכך, ההשלכות של תמלול לא מדויק עלולות להיות הרות אסון.

קובץ שמע לא ברור, מילים ש"נבלעות" בהקלטה, כפילויות משמעות ואיכות הקלטה ירודה – כל אלו מעיבים על היכולת לתמלל באופן מקצועי ורהוט. בשל כך, ישנה חשיבות מרבית לשימוש בשירותים מקצועיים של תמלול, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתמלול משפטי.

"חבר תרגומים" הינה חברה בעלת 60 שנות ותק הבקיאה במגוון רחב של סוגי תמלול, לרבות תמלול משפטי, רפואי וסוגים נוספים. הניסיון רב השנים של מקימי החברה ועובדיה הוא זה שהופכה לבעלת ידע עמוק ונרחב בתחום. האמינות, הביטחון, הדיוק והנאמנות שרוחשים עובדי החברה למלאכת התמלול, הם שהופכים כל שירות הניתן על ידי צוות החברה לטקסט ברמה הגבוהה ביותר ולחוויית לקוח מקצועית, אמינה ונגישה.

בשירותיה, משתמשת החברה בטכנולוגיות התמלול והתרגום החדשניות ביותר שקיימות בעולם לרבות שימוש בציוד וכלים המובילים בתחום התמלול הבינלאומי. לא בכדי, אנשי החברה מעניקים שירותים למוסדות המובילים בישראל, לרבות משרד הביטחון ומשרד הבריאות, מוסדות רפואיים ובתי משפט – גם במקרים רגישים וחסויים ביותר.

במקביל, היות "חבר תרגומים" חברה בעלת צוות מגוון של מתמללים, לקוחות החברה נהנים ממגוון שירותים תחת קורת גג אחת וכל זאת בתוך זמן מינימלי, לרבות שירותי תרגום ברמה הגבוהה ביותר וכן תרגום ממספר שפות בו זמנית.

עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר הצבעות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.