אפליקציית חבר תרגומים, לתרגום ותמלול מהנייד

טכנולוגיה פורצת דרך שעובדת בשבילכם

תרגום תעודות ותמלול הקלטות מהנייד, בקלות ובמהירות

כשאנחנו אומרים שאנחנו משתמשים בטכנולוגיות הכי חדשניות, אנחנו לגמרי מתכוונים לזה ולכן אנחנו מאוד שמחים להציג בפניכם את האפליקציה שלנו, חבר תרגומים, שתעזור לכם לתרגם ולתמלל כל מסמך או קובץ שמע במהירות ובקלות.

למי אפליקציית חבר תרגומים יכולה לעזור?

לכל מי שזקוק לתמלול ותרגום מסמכים: בין אם מדובר בתעודות רשמיות, מאמרים מקצועיים לתרגום, מאמר אקדמי לקריאה, או כל מסמך או קובץ שמע אחר – אפליקציית חבר תרגומים תעזור לכם לתרגם או לתמלל את החומרים שלכם בקלות ובמהירות.

בפיתוח של האפליקציה הושקעו מאמצים רבים וחודשים ארוכים – הכל במטרה ליצור כלי שימושי, נוח וחכם, שישרת אתכם בצורה מיטבית ומתקדמת.

כל מה שתתבקשו לעשות מהצד שלכם הוא לצלם את המסמך דרך האפליקציה ולבחור את השפה אליה תרצו לתרגם, או להעלות לאפליקציה את קובץ השמע שתרצו שיטופל על ידינו, ו…זהו זה! אנחנו כבר נדאג לכל השאר.

מאחורי הקלעים, אנשי המקצוע המשובחים שלנו יטפלו במסמכים ובקבצים שלכם במיומנות ובזריזות כך שהתרגום או התמלול יגיעו אליכם בקלות ובמהירות שיא.

אנחנו מבטיחים לכם שאחרי שתנסו את אפליקציית חבר תרגומים, פשוט לא תאמינו שלא חשבו על זה קודם. קדימה, תנו לה צ'אנס ממש עכשיו ותראו איך הקסם קורה!

אפליקציה
אפשר גם באפליקציה!
הכירו את TRUSTWORDY, הדרך החדשנית, המהירה והזולה ביותר לתרגם מסמכים או לתמלל את קבצי האודיו שלכם. איך זה עובד? פשוט מאוד: אתם מעלים קובץ, בוחרים שפת יעד – וזהו זה, אנחנו כבר נדאג לכל השאר. אז... למה אתם מחכים?
App Store
Google play

הבלוג שלנו

  • תרגום רוסית – כל מה שחשוב לדעת

    לשפת האדם יש כוח ליצור מציאות, לברוא פעולות חדשות, לשכנע אנשים לשנות את עמדותיהם, לעורר אמפתיה או ריחוק, אהבה וגעגוע או עוינות וחוסר אהדה, תוך שימוש במילים הנכונות. עם...

  • תרגום צרפתית עברית

    השפה היא כלי תקשורת חיוני המאפשר לבני אדם להעביר מסרים ביניהם. אבל בניגוד למה שרבים רואים בה, היא אינה מסתכמת בהיותה מערכת סימנים קבועים המשמשים ליצירת תקשורת. לשפה יש...

מחפש פתרונות תרגום ותמלול?
צור קשר
או התקשר: 03-5190777