מדריך למשתמש – תרגום טכני

1
מדריך למשתמש - תרגום טכני

בכפר הגלובלי, כל המצאה, שירות, חידוש או מוצר שהם – צריכים להגיע לכל קצוות העולם כדי שיהיו נגישים, נוחים לתפעול ומובנים בכל שפה שהיא, לכל אדם המעוניין להשתמש בשירות. בין אם אתם מייצאים מוצר, תוכנה או פטנט לשוק הבינלאומי, התרגום הטכני הוא בעצם ההיבט החשוב והמהותי ביותר של התרגום. זאת משום שהוא יפתח לכם את השער לשווקים בינלאומיים ולהתרחבות עסקית.

המדריך לגלקסיית התעשייה

בשוק המתפתח של היום, מדריכים יוצאים לשוק חדשות לבקרים. כל המצאה, מוצר, טכנולוגיה או פטנט מצריכים כתיבת מפרט יסודי, אמין, ונוח לקריאה בכל שפה שהיא. כל מוצר חדש כזה מביא אתו מוצרי קצה נוספים, חומרים שיווקיים, מערך מוצרים נלווים ואופן הפעלה רצוי.

כדי להבטיח נגישות לכל קורא, בכל שפה שהיא, בכל מקום בעולם ולקהלי יעד מגוונים, ספרי הדרכה מצריכים תרגום איכותי, בין תרבותי, המבוצע על ידי מתרגם המכיר את שפת המקור על בוריה ולא פחות חשוב מכך – את שפת היעד.

הדגשים החשובים בתרגום טכני של מדריך משתמש

אין די בידיעת השפה האחרת כדי לתרגם מדריך משתמש כהלכה. על מתרגם להיות בעל ידע נרחב וניסיון בתחום התוכן המתורגם, להכיר את המונחים הפנימיים הרלוונטיים וכן את ההקשרים הרלוונטיים בתוך הענף. לאילו דגשים נרצה לשים לב בבחירת מתרגם למדריך משתמש?

  • ניסיון רב בתרגום טכני
  • ידע והיכרות עם תחום התוכן הרלוונטי
  • הבנה מעמיקה במידות, משקלים ומונחים פנימיים
  • היכרות עם מונחים קשורים ויכולת הבנת יחסים
  • מסירות והשקעה

כדי להיות בטוחים שעומד מולכם צוות תרגום איכותי ומנוסה, המכיר את שפת המקור ואת שפת היעד ויכול לתמרן ביניהן בצורה המיטבית לאיתור וכתיבת מדריך משתמש מקיף, ברור, נהיר ונוח לקורא. לא משנה מאיזו תרבות, מוצא או רמת היכרות עם המוצר יש לקורא, עליו לקבל את מקסימום המידע הדרוש והפשוט להבנה כדי שיוכל ליישמו.

בחבר תרגומים עומד לרשותכם צוות עתיר ניסיון, הכולל מתרגמים מרחבי העולם כולו: כדי לספק ללקוחותינו את תרגום מדריכי המשתמש היעילים, הנהירים, הפשוטים והמונגשים ביותר, בחבר תרגומים נעזרים במתרגמים מרחבי העולם כולו כדי לתרגם טקסטים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר.

יתרונות

  • תרגום כל סוגי הטקסטים הנלווים למדריך המשתמש
  • תרגום מצגות
  • תרגום מובנה על פי סדר מוכתב
  • כולל אמצעי עזר כמו תצלומים ושרטוטים

כדי להיות בטוחים שהמוצר שלכם מגיע לקהל היעד שלו מלווה במדריך משתמש ברור לקריאה, פשוט ונוח לתפעול, בחרו בחברת תרגום שיודעת את העבודה. אנחנו פה לכל שאלה, התייעצות או התלבטות.

עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר הצבעות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.