האם ניתן לתמלל את הקול שלי ב-TikTok?

האם ניתן לתמלל את הקול שלי ב-Tiktok?

האם אפליקציות כמו TikTok, שיצאה לאחרונה עם פונקציה להוספת כתוביות באופן אוטומטי, יכולות באמת לשרת אותנו ברמה העסקית?

החשיבות של אחריות ארגונית

שלא כמו אדם פרטי, כאשר פעילות מתקיימת תחת שם של חברה, יש בפעילות זו אחריות יתרה: טעות, ולו הקטנה ביותר, יכולה לעלות ביוקר. היא יכולה להביא להפסדים כלכליים, לגרום למבוכה ברשת או לפגוע במוניטין.

שיווק באמצעות האינטרנט

זה לא חדש כי בעידן הפוסט מודרני שיווק דיגיטלי הוא הדרך הטובה ביותר להפיץ את השירותים העסקיים. בין אם אתם מעוניינים להגיע לשווקים בחו"ל, להפיץ מוצר מסוים או פשוט להפיץ את הבלוג שלכם, אפליקציות שונות מסייעות למצב מוניטין עסקי באמצעות העלאת תוכן מקורי ואיכותי.

TikTok, Youtube, Waze ואפליקציות אחרות מעניקות לנו הזדמנות למצב את החברה שלנו על המפה. איך הן עושות זאת? באמצעות מכירת שטחי פרסום, אפשרות למיתוג (למשל ב-Instagram, באמצעות Hashtag, קישורים בין אפליקציות כמו בYoutube, Tumblr  ואחרות ועוד).

 

לאחרונה, TikTok השיקה פונקציה המאפשרת הוספת כתוביות באופן אוטומטי. מינימום מאמץ, מקסימום כתוביות. מנהלי האפליקציה מסבירים כי היישום נועד להעניק גם לכבדי שמיעה את האפשרות ליהנות מחוויה מותאמת וידידותית למשתמש. הנגשה היא שם המשחק במאה ה-21.

כחלק מהנכונות להתאים את השימוש באפליקציות לכל קבוצות המשתמשים, TikTok מבקשת להנכיח את עצמה ולאפשר גם לדוברי שפות שונות ליהנות מהתכנים האקלקטיים שהאפליקציה מציעה. תמלול התוכן באמצעות TikTok הוא כל כך פשוט ונוח, עד שכמה יוצרי תוכן חשבו להשתמש בו כשירות תמלול מקצועי. האמנם?

איך זה עובד?

איך התמלול של TikTok עובד? בזמן הצפייה, כתוביות עולות באופן אוטומטי. היוצרים יכולים לבחור באם להפעיל את הפונקציה של התמלול או להימנע ממנה. התמלול מועתק בצורה אוטומטית ומוצג מידית למשתמשים בזמן הצפייה.

וזה עוד לא הכל: היוצרים יכולים לערוך את הטקסט שלהם גם לאחר שהוא נוצר וכל טקסט שיתווסף על ידי היוצרים יוכל להפוך להיות חלק בלתי נפרד מהסרטון.

תמלול מקצועי באמצעות TikTok?

אבל האם TikTok יכולה לתת שירותי תמלול מקצועי? מסתבר כי גם הגבלת הזמן, גם איכות התמלול וגם הרמה של התוכן – יכולה להתאים בעיקר להפצת תוכן שיווקי. לפיכך, כאשר מדובר בתוכן קליל, קצר ומתומצת המיועד לצעירים, אפשר לתמלל תוכן באמצעות TikTok אבל אם אתם מתעתדים לשלוח את התוכן שלכם ללקוח מוסדי, עסקי ו/ או כל לקוח שחשוב לכם , רצוי להיעזר בשירותי תמלול מקצועי המוענקים על ידי חברות תמלול מקצועי כמו חבר תרגומים.

עד כמה הפוסט הזה היה שימושי?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע 0 / 5. מספר הצבעות: 0

אין הצבעות עד כה! היה הראשון לדרג את הפוסט הזה.